Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 7044
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szprotawa: Młodzi fighterzy w akcji

Niedziela, 12 maja 2013, 14:24
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 maja 2013, 12:44
Autor: MDvR
Szprotawa: Młodzi fighterzy w akcji
Fot. użyczone
W minioną sobotę, 11 maja w Szprotawie odbył się Turniej WMFC Cup Junior w formule junior grappling. W turnieju udział wzięło 70 dzieci z dziesięciu klubów z województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Jeleniogórski Klub Shidokan reprezentowało sześciu zawodników: Mateusz Mizera (6 lat), Kacper Szajkowski (7 lat), Kacper Omelko (8 lat), Robert Gawlik (10 lat), Krystian Molęda (10 lat) i Kacper Orżewsko–Orłowski (11 lat).

Organizatorem turnieju był klub Malinowski Team z Żar. Dla wszystkich jeleniogórskich zawodników był to pierwszy udział w walkach w tej formule (walka toczyła się w parterze). Wszyscy zawodnicy zasługują na wielkie brawa, ale szczególne wyróżnienie dla Roberta Gawlika i Kacpra Omelki, którzy swoje pojedynki kończyli przed czasem z zawodnikami ćwiczącymi na co dzień w klubach grapplerskich (parterowych). Po uroczystości rozdania medali i nagród uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek od sponsora imprezy.

Wyniki zawodników Shidokan Jelenia Góra:
- Robert Gawlik – I m-ce
- Kacper Omelko – I m-ce
- Krystian Molęda – III m-ce
- Kacper Szajkowski – III m-ce
- Kacper Orżewsko-Orłowski – III m-ce
- Mateusz Mizera – III m-ce

- Wyjazd zawodników Shidokan Jelenia Góra na powyższy turniej zawdzięczamy Urzędowi Miasta Jelenia Góra (dofinansowanie), MOS Jelenia Góra (przygotowania) oraz Panu Mirosławowi Pęczek, który zorganizował transport naszych fighterów - powiedział Mariusz Ligiżyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group