Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8232
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Młodzi artyści śpiewem witali wiosnę

Środa, 29 kwietnia 2015, 7:00
Aktualizacja: Czwartek, 30 kwietnia 2015, 8:35
Autor: Mea/Org
Mysłakowice: Młodzi artyści śpiewem witali wiosnę
Fot. GOK Mysłakowice
IV Festiwal Piosenki Turystycznej „Byle do wiosny” odbył się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach. W przeglądzie wzięło udział ponad 60. uczestników.

Młodzi artyści mierzyli się w trzech kategoriach: soliści i zespoły w różnych grupach wiekowych. Dzieci przygotowały swoje występy wspaniale, a piosenki cieszyły serca.

W kategorii soliści klas I-III szkół podstawowych nagrodę główną zdobył Borys Kraiński, a wyróżnienie otrzymała Nissa Pasha.

W kategoria soliści klas IV-VI nagrodę główną przyznano Piotrowi Marciniakowi, wyróżnienia otrzymały Wiktoria Świerczek i Zuzanna Piątkowska.

Spośród gimnazjalistów najlepszą solistką okazała się Laura Gadomska, a wyróżnienie otrzymał Mikołaj Liniewicz.

Nagrodę główną w kategorii zespoły wywalczył Odział Przedszkolny Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy oraz zespół z ZSzOI z Łomnicy. Wyróżnienia trafiły do zespołu wokalno-instrumentalnego z Zespołu Szkół z Karpacza oraz do zespołu harcerskiego „Strumień” z Mysłakowic.

Organizatorami festiwalu był Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach i 104 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Strumień” ZHP.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group