• Niedziela, 22 września 2019
  • Godz. 5:43
  • Imieniny: Joachima, Maurycego, Tomasza
  • Czytających: 1661
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Mistrzowie pływania

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 3 marca 2011, 18:49
Aktualizacja: Sobota, 5 marca 2011, 14:06
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze był organizatorem indywidualnych zawodów pływackich szkół ponadgimnazjalnych. Na basenie przy SP 11 zaprezentowało się w sumie 50 pływaków.

DZIEWCZĘTA

50 m STYL DOWOLNY
I Żaba Iwona ZSOiT 32,1
II Zarzeczna Sylwia II LO 33,5
III Batkiewicz Magda II LO 38,0
IV Samulska Dominika ZSOiT 38,4
V Nowak Ula II LO 39,6
VI Winnicka Paula ZSET 44,5
VII Kulig Kamila ZSOiT 47,2

50 m STYL KLASYCZNY
I Zator Magda II LO 38,50
II Tonkowicz Kasia ZSO1 41,57
III Czarniawska Anna ZSO1 45,69
IV Chilewska Magda II LO 48,00
V Płoszańska Alicja ZST 49,20
VI Szymańska Konstancja ZSO1 49,50
VII Jurga Marta ZSRZA 1,19,2
VIII Makara Marta ZSRZA 1,41.1
Kałuzińska Marta ZSO1 49,10 PK

50 m STYL GRZBIETOWY
I Rokicka Magda II LO 39,1
II Guszała Dagmara ZSOiT 40,8
III Balińska Magda ZSO1 42,79
IV Baltyn Natalia ZSO1 44,4

SZTAFETA 4 x 50 m
I II LO 2,22,2
II ZSO1 2,33,1
III. ZSOiT 2,40,1

CHŁOPCY

STYL DOWOLNY

I Tokarski Patryk ZSO1 25,8
II Zapora Paweł ZSO1 28,2
III Mynarski Michał ZSO1 29,3
IV Korzeniowski Adrian II LO 31,5
V Łęcki Marcin II LO 32,4
VI Kroczek Tomasz ZST 32,6
VIIŚwięcki Oskar ZST 33,5
VIII Jurkowski Daniel ZSET 34,7
IX Kuzak Jakub ZSOiT 34,9
X Krempa Ireneusz ZSEL 36,6
XI Gorzycki Szymon ZSEL 36,7
XIISadowski Piotr ZSLiZ 2 39,1
XIIIBińkowski Kamil ZSLiZ 2 42,5
XIVWinogrodzki Robert ZSOiT 42,7
XV Mucha Maciej ZSET 48,2
XVI Bębenek Mateusz ZSLiZ 2 58,1

50 m STYL KLASYCZNY
I Kościewski Arek ZSO 1 38,3
II Wielkopolski Maciej ZSO 1 39,3
III Magierecki Kacper II LO 39,6
IV Bogusz Artur ZSLiZ 2 39,7
V Senderowski Kamil II LO 41,4
VI Doniec Paweł II LO 41,8
VII Kuncewicz Dawid ZSOiT 43,8
VIII Pietruszkiewicz Bartosz ZSEL 43,9
IX Kroczek Tomasz ZST 44,2
X Jarosz Piotr ZSEL 44,5
XI Zuber Kamil ZSOiT 45,1
XII Kucharski Jakub ZSEL 45,3
XIII Skubisz Kamil ZSET 48,7
XIV Stankiewicz Tomasz ZSET 1,00
Tokarski Patryk ZSO 1 35,2 PK

50 m STYL GRZBIETOWY
I Wasilewski Maciej ZSO 1 34,2
II Kopeć Aleksander ZSO 1 37,5
III Topczewski Tomasz ZSOiT 39,9
IV Kabelis Szostakowski Błażej ZSO1 41,8
V Krzyzański Piotr ZSEL 42,1
VI Swięcki Oskar ZST 43,6
VII Wojciechów Damian ZSOiT 44,0
VIII Olenderek Patryk II LO 47,6
IX Kozak Michał II LO 1,16,7

SZTAFETA 4x 50 m
I ZSO 1 1,55,1
II II LO 2,13,5
III ZSOiT 2,18,52
IV ZSEL 2,18,54
V ZSLiZ 2 2,33,3
ZSO1 2,07,7 PK

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA
I miejsce II Liceum Ogólnokształcące 102 pkt.
II miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 82 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 68 pkt.
IV miejsce Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych 19 pkt.
V miejsce Zespół Szkół Technicznych 12 pkt.
VI miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych 11 pkt.

CHŁOPCY

I miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 136 pkt.
II miejsce II Liceum Ogólnokształcące 94 pkt.
III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 65 pkt.
IV miejsce Zespół Szkół Elektronicznych 59 pkt.
V miejsce Zespół Szkół Technicznych 40 pkt.
VI miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych 2 35 pkt.
VII miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno Turystycznych 29 pkt.

Zawody strefowe odbędą się 7 kwietnia w Kamiennej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~xyz 3-03-2011 20:04
pani organizator. daruje wymieniac nazwisko, do zkoly podstawowej powtorzyc dodawanie i odejmowanie.masakra to sedziwowanie, zreszta nie pierwszy raz. zenada
~do xyz 3-03-2011 20:49
Ale o co kaman?
~; 3-03-2011 21:06
no czasy to wyjątkowe ;p
~... 3-03-2011 21:11
i tytuł artykułu nieźle konkretny
~obserwatoriu 5-03-2011 9:09
do 21:11 a znasz lepszych w Jeleniej Górze ? zwrócę uwagę, ze pływacy tu wymienieni osiągnęli swoje wyniki pracą i pieniędzmi (duże opłaty za basen ponieważ treningi to co najmniej 3-4 w tygodniu, a dofinansowanie zmilczę) rodziców, trenerzy hahahaha. Pływanie w Jeleniej Górze to komercja . Pseudo Klub ( nie mylić ze szkółkami) nie ma nic do zaproponowania dla dobrych pływaków, dlatego już dawno wybyli z naszego miasta

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group