Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7818
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Minus dla organizatora, Touge Drift odwołany!

Piątek, 4 lipca 2014, 18:13
Aktualizacja: 20:36
Autor: MDvR
Karpacz: Minus dla organizatora, Touge Drift odwołany!
Fot. użyczone
Z wielką przykrością zawiadamiamy, że w ostatniej chwili jesteśmy zmuszeni odwołać III rundę Driftingowych Mistrzostw Polski zaplanowaną na najbliższy weekend 5–6 lipca w Karpaczu. Przygotowania trwały do tej chwili, jednak przed momentem otrzymaliśmy ostateczną informację, że pomimo szczerych chęci, Policja nie jest w stanie zabezpieczyć odpowiednio imprezy, dlatego nie otrzymaliśmy zgody na przeprowadzenie zawodów – czytamy w komunikacie organizatora Touge Drift 2014 – Driftingowych Mistrzostw Polski. Podsumowując organizator delikatnie mówiąc się nie popisał zawodząc swoim brakiem rzetelności wszystkich fanów sportów motorowych!

- Jest nam niezwykle przykro, że zawiedliśmy tak wiele osób zarówno kibiców, jak i zawodników. Drifting jest wspaniałą i widowiskową dyscypliną, jednak jak większość motorsportów jest również niebezpieczny, dlatego bez odpowiedniego wsparcia nie możemy przeprowadzić zawodów. W tej chwili możemy tylko bardzo przeprosić, za taką sytuację - kończy Andrzej Witkowski, prezes Polskiej Federacji Driftingu.

- Impreza nie odbędzie ponieważ organizator nie dopełnił wszystkich formalności, nie złożył niezbędnych dokumentów, dlatego nie otrzymał zgody od starosty, a my wydaliśmy mu opinię negatywną - informuje rzecznik jeleniogórskiej policji, Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1195
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group