Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
112 Zatrzymali pedofila w Jeleniej Górze 112 Urwało koło na Sobieszowskiej Policja Jelenia Góra Bezpieczeństwo na drodze. Apel do użytkowników hulajnóg elektrycznych po wypadku w Staniszowie Aktualności Droga z Przesieki wciąż w fatalnym stanie Policja Jelenia Góra Jeleniogórscy policjanci apelują o ostrożność! Nie przekazuj danych ani kodów BLIK przez telefon! Policja Jelenia Góra Ukradł kosiarkę spod sklepu. Wpadł podczas transakcji sprzedaży Policja Jelenia Góra Skuteczne działania policjantów w celu zatrzymania osób poszukiwanych Policja Jelenia Góra Rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w czasie wakacji – działania jeleniogórskiej policjantki i strażnika miejskiego Policja Jelenia Góra Jeleniogórzanka straciła blisko 91 tysięcy złotych. Oszuści podszyli się pod doradców inwestycyjnych Policja Jelenia Góra 3 miesiące w areszcie spędzi kobieta podejrzana o kradzież rozbójniczą Wiadomości z miasta Są jeszcze miejsca w jeleniogórskich szkołach średnich Aktualności Była huta szkła – będzie hotel Nekrologi Śmieci tylko do śmietników Wiadomości z miasta Będzie nowa nawierzchnia na wiadukcie Aktualności Kontrowersyjna inwestycja znów na biurku urzędników 112 1200 zł mandatu za dachowanie Aktualności Ulewa sparaliżowała Jelenią Górę Kilometry Retro pociąg do Karpacza – podróż w czasie i piękne widoki 112 Zatrudnił "na czarno" aż 20 osób Aktualności Uber wjeżdża do Jeleniej Góry Pieniądze Kłopoty Lake Hill 112 Pijany 16–latek (1,7 prom.) awanturował się w galerii
Piątek, 1 sierpnia
Imieniny: Nadii, Piotra
Czytających: 11835
Zalogowanych: 49
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ministerstwo obiecało, że Pendolino wróci do Jeleniej Góry

Niedziela, 15 grudnia 2024, 21:35
Aktualizacja: 21:49
Autor: MJr
Jelenia Góra: Ministerstwo obiecało, że Pendolino wróci do Jeleniej Góry
Wczoraj po raz ostatni z Jeleniej Góry wyruszył pociąg Pendolino. Do tej pory jeździł do Warszawy bezpośrednio właśnie z Jeleniej Góry, od dziś startuje z Wrocławia. O przyczyny takiego skrócenia trasy zapytaliśmy senatora Marcina Zawiłę.

Od dziś funkcjonuje nowy rozkład jazdy pociągów, w którym nie ma już bezpośredniego kursu Pendolino z Jeleniej Góry do Warszawy.

Mówi senator Marcin Zawiła:

- Dla mnie jest to decyzja zapełnie niezrozumiała. Wszyscy dolnośląscy parlamentarzyści "zwarliśmy" szeregi w tej sprawie, niemniej zostaliśmy zaskoczeni tą zmianą rozkładu jazdy.

Co prawda w najbliższym czasie Pendolino nie wróci do Jeleniej Góry, jednak Ministerstwo Transportu obiecało nam, że Pendolino wróci na trasę przy kolejnej zmianie rozkładu jazdy, czyli za ok. pół roku.

Więcej na filmie...

Twoja reakcja na artykuł?

47
29%
Cieszy
48
29%
Hahaha
6
4%
Nudzi
4
2%
Smuci
29
18%
Złości
30
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy obawiasz się kolejnej powodzi?

Oddanych
głosów
825
Nie
13%
Nie, bo mieszkam na terenach nigdy nie zalewanych
32%
Tak
37%
Tak, może zalać mnie znowu jak w ubiegłym roku
13%
Bez przesady
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Putin potrzebuje Stalina
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Magda Gessler biła talerze w Jeleniej Górze
 
Kultura
Darmowe bilety do kina – Festiwal Nowe Horyzonty
 
112
Zatrzymali pedofila w Jeleniej Górze
 
112
Urwało koło na Sobieszowskiej
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group