Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Mikołajkowe mistrzostwa młodych ping – pongistów

Audio

Czytaj na głos

Autor: Łukasz Stawski 1 min czytania

Miejski Klub Sportowy Bobry Jelenia Góra był organizatorem Otwartych Mistrzostw Jeleniej Góry dzieci i młodzieży w tenisie stołowym. W Mikołajkowym Turnieju udział wzięli uczniowie z dwunastu jeleniogórskich i okolicznych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W dwóch kategoriach wiekowych – kadeci i juniorzy – rywalizowało 23 zawodników. Wśród kadetów bezkonkurencyjni okazali się ping – pongiści z Gimnazjum we Włosieniu zajmując trzy czołowe miejsca. Pierwszy był Paweł Świder przed Arkadiuszem Pobiedzińskim i Amadeuszem Skorupskim

W drugiej kategorii – juniorów – o miejscach na podium decydowały bezpośrednie pojedynki między zawodnikami, ponieważ grali oni systemem "każdy z każdym". Najlepszy okazał się Adam Łuszczewski z Gimnazjum w Jeżowie Sud., przed Mateuszem Polichtem z Gimnazjum w Szklarskiej Porębie i Markiem Hardelem z Zespołu Szkół Ekonomiczno–Hotelarskich w Jeleniej Górze.

Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody dzięki dotacji z Urzędu Miasta Jeleniej Góry.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka