Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6210
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mikołajkowa zabawa dzieci i rodziców

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 9 grudnia 2016, 9:06
Aktualizacja: 9:08
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W Szkole Podstawowej Nr 13 w Jeleniej Górze odbyły się wczoraj (8.12) tradycyjne „Mikołajki z Trzynastką”, na których nie tylko uczniowie, ale członkowie ich rodzin – mieli okazję pobawić się w świątecznej atmosferze. Oczywiście wszystko pod okiem pana w czerwonym ubranku z długą, białą brodą.

Święty Mikołaj zawitał do „Trzynastki”, aby obdarować dzieci słodkościami za wzorową zabawę pełną radości, tańca i gier i zabaw. Pod jego okiem rywalizowali uczniowie, a także ich rodzice, a nawet dziadkowie.

Wieczór pod znakiem integracji był czasem, kiedy z twarzy uczestników nie znikał uśmiech. - Ta impreza łączy zabawę, sport, rekreację z integracją – powiedziała Barbara Marszałek-Szurek, dyrektorka SP 13. - Najważniejsze jest to, że bawią się rodzice razem z dzieciakami i to jest dla nas budujące, że spotykają się tutaj pokolenia – dodała dyrektorka życząc maluchom piątek i szóstek oraz wspaniałych prezentów pod choinką, a rodzicom przede wszystkim spokoju i zdrowia.

Oprócz zabawy w sali gimnastycznej, była to też okazja do zwiedzenia sal lekcyjnych czy spróbowania pysznych wypieków, wykonanych przez Radę Rodziców. Tego dnia każdy mógł się wcielić w rolę pomocnika świętego Mikołaja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~rodzic 11-12-2016 14:34
Super zabawa w SP13

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group