Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3497
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mikołaj z lwią grzywą i policyjną obstawą

Piątek, 4 grudnia 2009, 17:15
Aktualizacja: 17:19
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Mikołaj z lwią grzywą i policyjną obstawą
Fot. Angela
Zamiast Mikołaja w Domu Dziecka „Nadzieja” pojawili się dzisiaj policyjny lew, Komendant jeleniogórskiej policji oraz funkcjonariusze, którzy przekazali placówce niebagatelny prezent, 32–calowy telewizor LCD oraz słodycze. To już szósta tego typu inicjatywa jeleniogórskich policjantów, którzy co roku z własnych pieniędzy składają się na upominki dla maluchów.

Były Dom Dziecka TIS, obecnie Dom Dziecka „Nadzieja” przy ulicy Sobieskiego pięć lat temu Komendant Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze objął honorowym patronatem. Od tego czasu funkcjonariusze regularnie odwiedzają placówkę dwa razy w roku, w Dniu Dziecka oraz 6 grudnia czyli w dniu Świętego Mikołaja. W tym roku to święto przypadło w dniu wolnym od pracy, dlatego funkcjonariusze pojawili się właśnie dzisiaj.

- Jest to kolejny rok z rzędu, kiedy obdarowujemy podopiecznych domu małego dziecka prezentami. Jak co roku nasi funkcjonariusze składają się z własnych pieniędzy na te upominki, w tym roku zakupiliśmy telewizor za kwotę dwóch tysięcy złotych - insp. Zbigniew Ciosmak, Komendant Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wybór prezentu konsultowaliśmy z dyrekcją placówki, która najlepiej wie, co jest im potrzebne.

Jak mówiła pani Wioleta, zastępca dyrektora Domu Dziecka "Nadzieja" w Jeleniej Górze prezent sprawił wychowankom ogromną radość. Telewizor będzie służył w nowej świetlicy dla dzieci najstarszych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
359
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group