Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 2925
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Mikołaj dojechał

Niedziela, 9 grudnia 2018, 8:33
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 6:39
Autor: WAC
Mysłakowice: Mikołaj dojechał
Fot. użyczone/GOK
W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach w miniony piątek (7.12) zorganizowano jedną z czterech gminnych imprez w ramach akcji akcji „Witamy Św. Mikołaja”. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, wspólne tańce, zabawy oraz wizytę Mikołaja.
- Przygotowania trwały tydzień. Udekorowano salę świątecznymi ozdobami, zadbano o muzyczny klimat i szczególne miejsce dla gościa – mówi dyrektor GOK Grzegorz Truchanowicz. - Przy aplauzie 180 dzieci do GOK-u przyjechała upragniona czerwona postać z prezentami. Po przywitaniu się z wszystkimi gość zasiadł w swoich czarodziejskich saniach zaparkowanych wśród świątecznych choinek i przystąpił do wręczania prezentów. Mikołaj i jego pomocnicy cierpliwie prezenty przez 1,5 godziny aż do ostatniego uczestnika zabawy. Każde dziecko wracało do domu z paczką oraz pamiątkowym zdjęciem.

Mikołajową akcje można było zorganizować dzięki wsparciu sponsorów i osób dobrego serca. Serdeczne podziękowania organizatorów dla: Ursuli Etschemberg z Polnisch-Deutschen Freundeskreises z Aahen za ufundowanie słodyczy oraz materiałów do wystroju sali, Rady Sołeckiej w Mysłakowicach, 104 drużyny harcerskiej „Strumień” z Mysłakowic oraz osób prywatnych za pomoc w przygotowaniach imprezy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group