Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Mieszkańcy Zaułka: Jak długo będziemy patrzeć na ten bałagan? [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Mea 1 min czytania

Zdemolowane mieszkanie bez drzwi, a w nim góra śmieci, taki widok mają na co dzień mieszkańcy budynku przy ul. Zaułek 9 w Jeleniej Górze. – Zwracaliśmy się z tym problemem do Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, który jest właścicielem wszystkich mieszkań w tym budynku, by to posprzątali, ale odzewu nie ma –

reklamy

- W budynku mieszka sześć rodzin, które muszą żyć obok takiego bałaganu i codziennie go oglądać. ZGKiM już dawno powinien to uprzątnąć i zabezpieczyć lokal – dodają.

Robert Bereza, kierownik Sekcji Obsługi Lokatorów ZGKiM wyjaśnia, że lokal na parterze jest w takim stanie po eksmisji. – Podczas eksmisji, by dostać się do lokalu, trzeba było usunąć drzwi. Wejście do mieszkania zostało zabezpieczone płytami drewnianymi, jednak ktoś musiał włamać się do lokalu i je zniszczyć. Zleciłem ponowne zabezpieczenia wejścia do mieszkania, które zostało już uprzątnięte – poinformował Robert Bereza.

Mieszkanie komunalne jest obecnie pustostanem i czeka na lokatorów, którzy wkrótce powinni być wyłonieni z listy osób oczekujących na mieszkanie. – ZGKiM nie stać na odnowienie tego lokalu, będą do tego zobowiązani nowi najemcy - dodał.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka