Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11825
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mieszkańcy Zaułka: Jak długo będziemy patrzeć na ten bałagan?

Wtorek, 19 lutego 2013, 7:15
Aktualizacja: Środa, 20 lutego 2013, 8:36
Autor: Mea
Jelenia Góra: Mieszkańcy Zaułka: Jak długo będziemy patrzeć na ten bałagan?
Fot. Czytelnik
Zdemolowane mieszkanie bez drzwi, a w nim góra śmieci, taki widok mają na co dzień mieszkańcy budynku przy ul. Zaułek 9 w Jeleniej Górze. – Zwracaliśmy się z tym problemem do Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, który jest właścicielem wszystkich mieszkań w tym budynku, by to posprzątali, ale odzewu nie ma – alarmują mieszkańcy.

- W budynku mieszka sześć rodzin, które muszą żyć obok takiego bałaganu i codziennie go oglądać. ZGKiM już dawno powinien to uprzątnąć i zabezpieczyć lokal – dodają.

Robert Bereza, kierownik Sekcji Obsługi Lokatorów ZGKiM wyjaśnia, że lokal na parterze jest w takim stanie po eksmisji. – Podczas eksmisji, by dostać się do lokalu, trzeba było usunąć drzwi. Wejście do mieszkania zostało zabezpieczone płytami drewnianymi, jednak ktoś musiał włamać się do lokalu i je zniszczyć. Zleciłem ponowne zabezpieczenia wejścia do mieszkania, które zostało już uprzątnięte – poinformował Robert Bereza.

Mieszkanie komunalne jest obecnie pustostanem i czeka na lokatorów, którzy wkrótce powinni być wyłonieni z listy osób oczekujących na mieszkanie. – ZGKiM nie stać na odnowienie tego lokalu, będą do tego zobowiązani nowi najemcy - dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
481
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group