Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12918
Zalogowanych: 106
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Mieszkańcy wybrali wygląd nowej szkoły

Piątek, 23 listopada 2018, 6:23
Aktualizacja: Sobota, 24 listopada 2018, 11:14
Autor: WAC
Mysłakowice: Mieszkańcy wybrali wygląd nowej szkoły
Fot. użyczone/UG Mysłakowice
Mieszkańcy Mysłakowic wybrali jak będzie wyglądał projektowany właśnie nowy kompleks oświatowy, który za kilka lat ma stanąć na działce w pobliżu siedzib Ośrodka Zdrowia i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Przypomnijmy, że jednym z warunków postawionych przez Urząd Gminy w Mysłakowicach projektantom było przygotowanie trzech wizualizacji jego wyglądu zewnętrznego. Stało się tak, gdyż samorządowcy chcieli, aby to mieszkańcy mogli zdecydować, jak ma wyglądać ta placówka oświatowa.

Spośród propozycji mysłakowiczanie wybrali, za pomocą sondy zamieszczonej na stronie Urzędu Gminy oraz ankiet dostępnych w szkole, wariant nr 2.

– Zwycięski projekt zyskał przychylność ponad 70 procent głosujących – mówi wójt gminy Mysłakowice Michał Orman. - Mi również najbardziej przypadł on do gustu, głównie ze względu na swoją funkcjonalność. Teraz architekci przystąpią do projektowania wnętrz kompleksu. Mają na to czas do sierpnia przyszłego roku. Wartość prac projektowych wyniesie prawie 360 tysięcy złotych. Koszt obiektu szkolnego wraz z zapleczem sportowym wycenia się na 20-25 milionów złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

26
87%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
954
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego boimy się spalania śmieci?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Maturzyści tańczyli poloneza
 
112
Zadyma i strzelanina pod marketem. 34–latek oskarżony
 
Karkonosze
Turysta nie mógł iść dalej. Wezwano GOPR
 
112
Pijany w rowie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group