Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 7071
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mieszkańcy Cieplic: Kto posprząta ten śmietnik? (aktualizacja)

Środa, 5 marca 2014, 7:55
Aktualizacja: Czwartek, 6 marca 2014, 9:21
Autor: Angela
Jelenia Góra: Mieszkańcy Cieplic: Kto posprząta ten śmietnik? (aktualizacja)
Fot. Czytelnik
– Teren pomiędzy ul. Osiedle Orle, a Wita Stwosza tonie w śmieciach – skarżą się Czytelnicy i pytają, kto i kiedy posprząta ten bałagan. Podobnie było 100 dalej, za garażami, na terenie, którym według mapek zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostoja. Strażnicy wydali nakaz natychmiastowego uprzątnięcia bałaganu Spółdzielnia wywiązała się z tego obowiązku, ale Miasto jeszcze nie.

Zdaniem mieszkańców takie obrazki, jak na zdjęciach, są w tym miejscu przez cały rok.

- Tak, to prawda, że ludzie to „fleje” i jak widzą, że można swoje śmieci wyrzucić byle gdzie, to tak robią, ale przecież jest jakiś właściciel czy zarządca terenu, który powinien to posprzątać – pisze pani Barbara. – Z drugiej strony, ktoś ustawił kontenery w środku chaszczy i taki jest właśnie tego efekt. Wszystko fruwa i zatrzymuje się na tych krzakach – dodaje inna Czytelniczka, która napisała do nas w tej sprawie.

-Zajęliśmy się tym - odpowiada Artur Wilimek, rzecznik Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. - Zgłosiliśmy to do odpowiedniego wydziału, ale dostaliśmy informację, że obecnie wyłaniany jest wykonawca, więc czekamy i po rozstrzygnięciu przetargu ma być to natychmiast posprzątane - dodaje.

- W poniedziałek (3.03) natomiast Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostoja dostała od nas nakaz natychmiastowego posprzątania terenu za garażami i już zostało to zrobione – mówi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group