Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 7204
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowa Sól: Mierzyli się z rywalami z Europy i Azji

Wtorek, 18 czerwca 2019, 3:05
Aktualizacja: 3:07
Autor: MDvR
Nowa Sól: Mierzyli się z rywalami z Europy i Azji
Fot. użyczone
Niezwykle silną obsadę miał rozgrywany w Nowej Soli Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci „Solanin Cup Young 2019”. Do rywalizacji przystąpiło ponad 300 zawodników i zawodniczek z 26 krajów świata. Na terenie województwa lubuskiego dzielnie walczyli przedstawiciele UKS–u Jedenastka Jelenia Góra.

Do walki o medale przystąpili m.in. reprezentanci następujących krajów: z Rosji, Niemiec, Austrii, Belgii, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Irlandii, Czech, Słowacji, Bośni i Hercegowiny, Japonii, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Tadżykistanu, Sri Lanki, Uzbekistanu, Estonii, Łotwy oraz Polski.

- To był wymagający turniej, gdzie sportowa walka toczyła się z rywalami z Azji i Europy. Przyszło nam walczyć przy bardzo trudnych warunkach. Temperatura w hali przekraczała 30℃, mimo to nasi podopieczni wykazali się silnym charakterem i wolą walki.
Najlepiej spisali się Filip Miksiewicz - 5. miejsce oraz Maja Siedlecka, która wywalczyła 7. lokatę. Dziewiąte lokaty zdobyli Alicja Dzięgowska i Julian Ćwiek. W drugi dzień tej imprezy było randori oraz szkolił nas brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro. Zebraliśmy pełno doświadczenia i godnie reprezentowaliśmy Jelenią Górę -
mówi szczęśliwy trener jeleniogórzan, Paweł Dudek.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group