Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2533
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Mieli nosa na prochy

Wtorek, 13 marca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Mieli nosa na prochy
Fot. SC
Jeleniogórscy celnicy zatrzymali dealera i zabezpieczyli 795,26 grama marihuany. Szacunkowa wartość narkotyku to 24 tysiące złotych.

Funkcjonariusze Kontrolnej Grupy Mobilnej z Jeleniej Góry prowadzili kontrole celne na drogach w okolicach Złotoryi. Tam zatrzymali forda escorta, w którym jechało dwóch mieszkańców Chojnowa.

Okazało się, że celnicy mieli nosa. Podczas przeszukania samochodu ujawniono worek foliowy, a w nim susz roślinny w kolorze zielono-brązowym o intensywnym i charakterystycznym zapachu. Przebadanie narkotestem potwierdziło przypuszczenia, że w worku jest marihuana.

Przy okazji okazało się, że zatrzymani mężczyźni mieli przy sobie wagę elektroniczną i sporą sumkę: 9500 złotych. Żaden z panów nie przyznał się do torby z narkotykiem. Obaj zgodnie twierdzili, że należy ona do przygodnego pasażera, którego wieźli z Jeleniej Góry do Złotoryi.

Wskazanie okazało się cenne. Policja przeszukała mieszkanie pasażera pojazdu i ujawniła dodatkowo 15 woreczków marihuany oraz dużą liczbę tzw. "dealerek", opakowań służących do dystrybucji środków odurzających. Mężczyznę zatrzymano.
Ewentualne powiązania pasażera z mężczyznami jadącymi w samochodzie aktualnie bada policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group