Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10226
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Miedzianka: Miedzianka Fest w sierpniu

Niedziela, 24 marca 2019, 6:19
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 marca 2019, 21:23
Autor: WAC
Miedzianka: Miedzianka Fest w sierpniu
Fot. KED
Mimo zamieszania związanego z brakiem dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, organizatorzy podali pierwsze szczegóły tegorocznej edycji Festiwalu Reportażu „Miedzianka Fest”.

Impreza, na którą do Miedzianki przybywają liczne rzesze miłośników reportażu literackiego, w tym roku będzie obchodzić swoje trzecie urodziny. Jak podali jej organizatorzy, tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23 – 25 sierpnia, a jej hasło przewodnie będzie brzmieć „Było, nie było”.

Przyjęliśmy takie motto imprezy, bo to, co najciekawsze, dzieje się dziś na pograniczu gatunków – mówią organizatorzy „Miedzianka Fest”. - Granice są nieostre i ciągle rysują się na nowo. Podczas tegorocznej edycji "Miedzianka Fest" przyjrzymy się tej strefie, w której reportaż przestaje być tylko zapisem faktów, a fikcja przybiera pozory dokumentu. Początkiem naszych rozważań jest miejsce, w którym czytelnik popada w konfuzję i zaczyna się zastanawiać: co jest prawdą, a co zmyśleniem? A potem odkrywa, że w tym jego wahaniu, w tej niepewności tkwi dodatkowa moc literatury.

Twoja reakcja na artykuł?

29
94%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
3%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
753
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group