Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5335
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Michalina Brudnowska nie zaśpiewa „na żywo” w The Voice Of Poland

Niedziela, 28 kwietnia 2013, 8:01
Aktualizacja: 11:00
Autor: Manu
Kraj: Michalina Brudnowska nie zaśpiewa „na żywo” w The Voice Of Poland
Fot. JB
W minioną sobotę (27 kwietnia) jeleniogórzanka Michalina Brudnowska zaśpiewała po raz ostatni w emitowanym „na żywo” programie TVP2 „The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Decyzją telewidzów odpadła z drużyny Justyny Steczkowskiej.

Podczas prezentacji przesłuchań „na żywo” pięciu uczestników z zespołu Justyny Steczkowskiej, Michalina Brudnowska pojawiła się na scenie jako pierwsza. Wykonała „It's Raining Men”, przebój z 1982 roku z repertuaru girlsbandu The Weather Girls, wylansowany potem w 2001 roku przez Geri Halliwell wraz z filmem „Dziennik Bridget Jones”.

- To kompletnie nie moja bajka i ciężko mi się mądrzyć. Trochę cię trema zjadła. Na próbie zaśpiewałaś lepiej, zabrakło mi subtelności w tym wokalu – powiedziała jurorka Patrycja Markowska. Gdy jednak jej wypowiedź publiczność przyjęła buczeniem, artystka dodała: - No dobrze, było super!

- Podobała mi się Twoja pogoda ducha - komplementował inny juror Aleksander Milwiw-Baron z zespołu Afromental. - To nie jest piosenka o subtelności, tylko tak to można było zaśpiewać. Dla mnie zaśpiewałaś o wiele lepiej, niż na próbie. Dałaś czadu! - skomentowała występ Justyna Steczkowska.

Pięcioosobowa drużyna Justyny Steczkowskiej wraz ze swoją trenerką zaśpiewała utwór „Hallelujah” z repertuaru Leonarda Cohena.

Decyzją telewidzów i Justyny Steczkowskiej do ćwierćfinału awansowali: Monika Szczot, Michał Sobierajski i Beata Dobosz. Z „The Voice Of Poland” pożegnali się: Michalina Brudnowska i Bartek Kawałek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
363
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group