• Piątek, 23 sierpnia 2019
  • Godz. 19:26
  • Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży, Wiktora
  • Czytających: 6206
  • Zalogowanych: 13
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Miasto poczeka na hybrydowe autobusy

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 25 lutego 2016, 7:52
Aktualizacja: Piątek, 26 lutego 2016, 8:26
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
W 2013 roku MZK w Jeleniej Górze testowało autobus hybrydowy marki Volvo. Oferta używanego pojazdu podobnej klasy okazała się zbyt droga
Fot. Archiwum Jelonki.com
Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze unieważnił przetarg na dostawę dwóch używanych hybrydowych autobusów, bo jedyna firma – Volvo Bus ze Szwecji, która złożyła ofertę zaproponowała zbyt wysoką cenę. – W najbliższym tygodniu ponowimy przetarg z bardziej konkurencyjnymi zapisami i firmy będą miały 40 dni na złożenie swoich propozycji – mówi Jerzy Wolski, prezes MZK. Skutecznie wybrano natomiast dostawcę używanego autobusu z silnikiem spalinowym. Do stolicy Karkonoszy trafi on z końcem marca br.

Przetarg na dostawę trzech używanych autobusów, dwóch hybrydowych i jednego z silnikiem spalinowym, został podzielony na trzy zadania. Pierwsze dotyczyło dostawy używanego tradycyjnego autobusu. Przetarg wygrała firma MAN, która zaproponowała cenę 520 tys. zł netto.

- Kwota, którą planowaliśmy wydać na zakup używanego autobusu z silnikiem spalinowym też została przekroczona, ale w tym przypadku zdecydowaliśmy się na kupno autokaru – mówi prezes MZK Jerzy Wolski.

– Będzie to pojazd z 2011 roku, z normą Euro 5 EEV czyli nieco mniejszą niż Euro 6. Ma on 290 koni mechanicznych i 380 tys. przejechanych kilometrów. W przyszłym tygodniu pojedziemy na jego oględziny, następnie zostanie on przemalowany i w trasę wyruszy z końcem marca br. – dodaje Jerzy Wolski.

Natomiast w przypadku drugiego zadania, na dostawę autobusu hybrydowego, na przetarg nie wpłynęła żadna oferta. – Otrzymaliśmy informację, że potencjalny dostawca spóźnił się ze złożeniem dokumentów o kilka dni – wyjaśnia Jerzy Wolski. – Dostawę trzeciego pojazdu zaproponowała nam firma ze Szwecji, ale oferta przekroczyła nasz planowany budżet na ten cel o ponad 200 tys. zł. Dlatego podjęliśmy decyzję o unieważnieniu przetargu i ogłoszeniu nowego z bardziej konkurencyjnymi zapisami. Mamy nadzieję, że przedsiębiorcy przemyślą swoje propozycje i tym razem uda nam się kupić autobusy hybrydowe – dodaje Jerzy Wolski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz

~bardzofajnemiasto 25-02-2016 8:26
Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha...
~ludek m 25-02-2016 9:05
gratuluje decyzji ! tak można unieważniać wszystko
~zaboberek 25-02-2016 9:20
Jaka pokrętna w swojej treści wypowiedź prezesa MZK.Jedyna firma złożyła ofertę,która nie została przyjęta,teraz po ogłoszeniu nowego przetargu prezes spodziewa się innych oferentów.Niby skąd one się wezmą,to nie króliki z kapelusza.Poco była szumna zapowiedź o tych autobusach,które miały być prawie na 100%?
~Ałtor 25-02-2016 9:23
380 tysi ? Masakra, co z tego że niektóre w naszym miescie maja nawet milion, ale jakie sa koszty napraw ! i za tego złoma 520 tysi ? to jakias lipa
~ 25-02-2016 10:10
Jak się nie ma miedzi to się na de siedzi.
~ 25-02-2016 10:49
Po co nam te hybrydy??? koszt eksploatacji wysoki ,już lepiej sprawdziły by się trolejbusy.....
~lokalny 25-02-2016 10:51
A kiedy podniesicie pensje kierowcą?
~Obserwer 25-02-2016 10:52
Może zamiast Hybrydy to na gaz CNG będzie tanio i w miarę ekologicznie.
~beton 25-02-2016 10:53
To juz taka bieda,ze uzywane trzeba kupowac. propaganda glosi,ze wzrost gospodarczy,ze ludzie wiecej zarabieja,ze popyt wewnetrzny wzrasta i w ogole kraj szczesliwosci,a tu taki klops.
~..... 25-02-2016 10:57
Zastanawia mnie co jest nie tak wg MZK w polskich Solarisach?!!Kupuje je cała Europa, a w Jeleniej skupuja złom... :)brawo
~gg 25-02-2016 10:58
Kiedy nowe rozklady ?
~ 25-02-2016 11:44
Hybrydy i inne cuda, a zarobki na poziomie Biedronki i Lidla. Daleko to Panie prezes nawet na hybrydzie w ten sposób się nie zajedzie...
~adaśś 25-02-2016 12:27
Tramwaje, tylko tramwaje.....odkopać torowiska i po sprawie.
~WATERMAN 25-02-2016 13:32
Każdy mechanik to wie, nie kupuje się używanej hybrydy. Co z gwarancjami na akumulatory i napęd?
~Pan Franek 25-02-2016 13:45
Solaris, solaris, solaris ....... Nowe, tańsze, nasze. Jak to jest ze włosi potrafią docenić nasz produkt a Jelenia wali w Volvo i Many ..... x) Dobra łapówka nie jest zła ;)
~ 25-02-2016 14:48
Apropos solarisów,co byście woleli?5-letnie audi czy nową dacie?
~muniek 25-02-2016 14:53
Używana hybryda? Genialne posunięcie...
~ 25-02-2016 15:08
Mysleli ze obca firma odda im shrota za frico! Jak brakuje miedzi to na pupci sie siedzi. Panowie rajcy, obciac sobie pobory z pobudek patriotycznych ( za polowe tego co bierzecie mozna dostatnio zyc) i uzbiera sie na wiele, nie tylko autobusy.
~ 25-02-2016 16:15
Kiedy podwyżki dla kierowców
~Boss 25-02-2016 16:20
Kto kupuje samochody do firmy za gotówkę i organizuje przetargi bierze się auta w leasing
~ 25-02-2016 16:49
jednak myślenie boli, czy nie ma rodzimych firm ?
~ 25-02-2016 16:50
Kiedy obniżka cen biletów paliwo tańsze i ponad 2zł/litr.Władzo nie czujesz tego.
~ 25-02-2016 18:42
Nowa hybryda Solarisa 1,45 mln PLN. MAN ceni swoje hybrydy na 1,6 mln. PLN. Używana hybryda wg MZK 0,5 mln. PLN. Gratulacje. To ma wozić ludzi czy stać w naprawie ?
~ 25-02-2016 18:51
No nie ludzi interesują autobusy a nie agent Bolek i inwigilowani korespondencji, i inne jaja ???? A przecie tak się starają po chłystka Casę na Cypr wysyłają , żenada !!!
~Decor 25-02-2016 18:56
... hejterzy, powinni wam podstawiać 30 letnie jelcze i ikarusy za takie komentarze. Nic się z nie rozwija- zle, a jak już coś idzie na przód to jeszcze gorzej i każdy specjalista.
~ 25-02-2016 19:05
Co inni wyrzucaja na zlom, Polak bierze. Ani to mocy, ani przyslosci. Minely czasy ze diesle robily po milionie km, 380 tys km to wyrabany na maksa silnik i inne zespoly. Chyba ze wyloza kase z wlasnych kont bankowych.
~s.jarzabek 25-02-2016 19:20
jaki prezes takie hybrydy !
~Ktosik 25-02-2016 19:39
Teraz wiadomo, skąd ceny za bilety, jak z kosmosu, skoro nasz tabor, to stare, zużyte, bądź mocno "zmęczone" pojazdy, które w najbliższym czasie będą często w naprawie. Wiem, że pojazdy nowe sporo kosztują, ale dlaczego MZK rzuca się na używane z tak mocnym przebiegiem? Czyżby pojazdów nie można było zakupić na raty, w ramach leasingu? Niegospodarność jakich mało. Ale, jaki dyrektor, takie MZK, taki rozkład jazdy i takie wysokie ceny biletów :(
~Do Decor 25-02-2016 19:43
Gdybyś posiadał firmę transportową, nie wiem, czy kupiłbyś graty z takim przebiegiem i dokładał potem do interesu wywalając kupę pieniędzy na naprawy. Cieszę się, gdy w mieście się coś dzieje, ale takie działania trudno pochwalać.
~aduś biduś 25-02-2016 20:13
drogi zarządzie mzK i szanowny dyrektorze ja mieszkam w szkopskim miescie i chYba 85 procent autobusów które widze na ulicach to nasze solarisy....przyjedzcie do BREMEN I POPATRZCIE nie kupujcie wysłuzonych hybryd...ludzie-wy jestescie spółką miejską ..kupcie nowe solarisy a ekologia napewno mniej na tym ucierpi ;) p.s ale cieszy mnie ze likwidujecie 2 strefy..to najlepsza wasza decyzja od kiedy pamiętam! pewnie naoglądaliscie sie reklam kolei do szklarskiej za 5złotych hehe ale to dobrze!!! aha i pozdrawiam milionera z okolic małej poczty (lotto 9mln600tys pieknie ;) też jestem z okolicy i jesli to KRZYSIU STRAZAK TO BEDE PIŁ PRZEZ WEEKEND TWOJE ZDROWIE..POZDRO
~do 14:48 25-02-2016 20:17
Znawco Solaris powstał na bazie firmy Neoplan Polska Neoplan to najlepsze autokary na świecie w Solarisach montowane są silniki MAN i DAF więc twoje porównanie jest komiczne
~Kszychu 25-02-2016 20:53
Właśnie czytałem o przetargu na autobusy w Krakowie gdzie kupiono 12 przegubowych i hybrydowych autobusów o długości 18 metrów za cenę ok. 2,8 mln zł szt. więc ile będzie kosztowało volvo?
~Jel.. 25-02-2016 21:13
a przecież mamy Polskie autobusy..
~ 25-02-2016 21:39
A nie można jeżdzić na kotach ???
~do 21:39 25-02-2016 22:05
Mozna jezdzic mala podpalana suczka z charakterystycznym kogutem na glowie. OT.TO takie male ogloszenie zoologiczne;)
~grumpy 26-02-2016 0:38
a po cholere w kotlinie hybrydowy autobus za pol banki, skoro 20 letnie prywatne zlomy osobowe w dieslu + prywatne piece zasilane butelkami i folia robia takie zanieczyszczenie ze zadna hybryda nic tu nie pomoze???
~ 26-02-2016 1:49
Jak się jest gołodupiec to się nie wyskakuje z pomysłem na zakup hybrydy za 300k zł. Tyle to używana Tesla a nie autobus kosztuje. Chyba że złom do remontów z elektrykom działającą tylko z górki na jałowym...
~MZA driver 26-02-2016 1:51
Co do wyboru Mana,to raczej bym się nie bał tego przebiegu.Poza tym zajezdnia Stalowa w Warszawie dysponuje Manami i kierowcy bardzo je sobie chwalą.Zastanawia mnie natomiast to parcie na hybrydy i do tego jeszcze używane.Moim zdaniem to ścieżka donikąd,a koszty choćby serwisowania (fachowego!) mogą się potem odbić firmie czkawką. Może warto się jednak zastanowić na opcją leasingu? W ciągu ostatnich 2 miesięcy moja zajezdnia (Kleszczowa w Warszawie) wzięła w leasing 60 nowych Solarisów Urbino 18.Ponieważ przydzielono mi na stałe jeden z nich,więc mam możliwość jeździć nim na codzień i porównywać z innymi markami.To są naprawdę dobre autobusy-jak dla mnie biją na głowę Solbusy,a i Mercedesy Conecto też są w mojej opinii gorsze od Solarisa.
~ka2 26-02-2016 5:30
Wszystko ładnie i pięknie. Zastanówmy się czy Jelenią Góre stać, aby wogóle coś kupować? Jakie władze, takie i miasto. Pozdrawiam.
~jezuita 26-02-2016 10:10
JG to biedne i zaniedbane miasto. MZK stać tylko na w miarę tanie autobusy używane. Nie ma mowy o trolejbusach, tramwajach czy innych wajach. Biedna i zaniedbana dziura!
~Do Decor 26-02-2016 10:45
Gdybyś posiadał firmę transportową, nie wiem, czy kupiłbyś graty z takim przebiegiem i dokładał potem do interesu wywalając kupę pieniędzy na naprawy. Cieszę się, gdy w mieście się coś dzieje, ale takie działania trudno pochwalać.
~Ktosik 26-02-2016 13:05
Bez sensu jest kłótnia, której marki autobusy trzeba zakupić. Nie znam się na tym, ale trzeba kierować się rozumem, którego u niektórych decydentów brak. Miasto posiadające część uzdrowiskową (a niebawem może ten status przez smrodzącą Zorkę utracić), powinno kierować się ekologią i ochroną środowiska. Wybór powinien paść na pojazdy proekologiczne. Nie wiem, co jest złego w hybrydach? Przetarg na zakup używanego pojazdu z dużym przebiegiem jest wysoce nieodpowiedzialny. Kupuje się pojazdy na leasing, kredyt, raty, ale pojazdy te posłużą przez parę ładnych lat. Najlepszym rozwiązaniem byłby trolejbus, czy tramwaj, ale trzeba by było pozyskać środki na potrzebną infrastrukturę techniczną; szyny, instalacja elektryczna naziemna...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group