Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2860
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Miał w mieszkaniu marihuanę

Piątek, 1 marca 2013, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: 112
Do trzech lat więzienia grozi 30–letniemu mężczyźnie, który w swoim mieszkaniu miał około 60 porcji marihuany. Został on zatrzymany w środę (27 lutego 2013 roku) przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Policja sprawdza czy zatrzymany nie zajmował się sprzedażą narkotyków.

- Do zatrzymania doszło w związku z podejrzeniem, że mężczyzna może posiadać w domu środki odurzające – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Podczas sprawdzenia mieszkania, policjanci znaleźli tam narkotyki w postaci marihuany, z której można było uzyskać blisko 60 porcji handlowych. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. wagę elektroniczną do porcjowania środków odurzających oraz przyrządy służące do ich rozdrabniania - dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

30-latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy , sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group