Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 5459
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Miał prawie tysiąc „porcji” narkotyków

Czwartek, 26 maja 2011, 14:47
Aktualizacja: 14:48
Autor: KMP
Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 22–letniego jeleniogórzanina podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Policjanci uzyskali informację, że dwaj jeleniogórzanie podczas rozbiórki komórki w mieście znaleźli ukryte tam narkotyki. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Informacja ta potwierdziła się. Okazało się, że było to około 1000 porcji środków odurzających.

W dwóch workach strunowych znajdowało się blisko 400 porcji amfetaminy i 560 porcji marihuany. Ponadto zabezpieczyli również wagę elektroniczną do ważenia środków narkotycznych. - W trakcie czynności policjanci ustalili i zatrzymali 22-letniego jeleniogórzanina, do którego należały zabezpieczone narkotyki – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

22-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności. Aktualnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy: źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz możliwość, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group