Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Miał prawie tysiąc „porcji” narkotyków

Audio

Czytaj na głos

Autor: KMP 1 min czytania

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 22–letniego jeleniogórzanina podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

reklamy

Policjanci uzyskali informację, że dwaj jeleniogórzanie podczas rozbiórki komórki w mieście znaleźli ukryte tam narkotyki. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Informacja ta potwierdziła się. Okazało się, że było to około 1000 porcji środków odurzających.

W dwóch workach strunowych znajdowało się blisko 400 porcji amfetaminy i 560 porcji marihuany. Ponadto zabezpieczyli również wagę elektroniczną do ważenia środków narkotycznych. - W trakcie czynności policjanci ustalili i zatrzymali 22-letniego jeleniogórzanina, do którego należały zabezpieczone narkotyki – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

22-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności. Aktualnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy: źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz możliwość, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka