Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 12120
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Miał narkotyki i kierował autem pod ich wpływem

Wtorek, 16 grudnia 2014, 8:59
Aktualizacja: 9:01
Autor: 112
Jelenia Góra: Miał narkotyki i kierował autem pod ich wpływem
Fot. Archiwum
Policjanci z Wydziału Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz o kierowanie pojazdem pod ich wpływem. 21–latek stanie przed sądem.

Na jednej z ulic Jeleniej Góry policjanci zauważyli, że kierujący samochodem marki Peugeot na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Postanowili sprawdzić powód takiego zachowania kierowcy.

Podczas kontroli mężczyzna dziwnie się zachowywał, był bardzo nerwowy. Okazało się, że ma w kieszeni marihuanę, z której można uzyskać kilka porcji handlowych. Przyznał się, że przed tym jak wsiadł do auta palił marihuanę. W związku z tym pobrano mu krew do badań. Oświadczył, że narkotyki są jego własnością i sam je wyprodukował.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
556
Tak
32%
Nie, tak jak jest jest dobrze
59%
Nie mam zdania
9%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Nekrologi
Pogrzeb Piotra Kubana
 
112
Polo spłonęło na Pola
 
Aktualności
Kręca film na Placu Piastowskim
 
112
Kolizja w Radomierzu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group