Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 5349
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska- Poręba: Miał majtki pełne...narkotyków

Piątek, 21 sierpnia 2009, 12:10
Aktualizacja: 12:23
Autor: Angela
Szklarska- Poręba: Miał majtki pełne...narkotyków
Fot. Archiwum
220 porcji amfetaminy miał jeden z dwóch zatrzymanych przez policję ze Szklarskiej Poręby. 19 – latek ukrył narkotyki w majtkach, na prośbę drugiego z zatrzymanych, który wcześniej był skazany za posiadanie środków odurzających. Teraz za kratami więzienia mężczyźni mogą spędzić do 8 lat.

Do zatrzymania osób podejrzanych o dystrybucję narkotyków doszło w minioną środę po północy.
- Policjanci uzyskali informację, że zatrzymani mogą zajmować się dystrybucją narkotyków w Szklarskiej Porębie. Funkcjonariusze podjęli działania, a podejrzani zostali zatrzymani na jednej z ulic w tej miejscowości. W trakcie czynności okazało się, że 19-latek ukrył w majtkach 220 porcji amfetaminy. O tę przysługę poprosił go drugi z mężczyzn, gdyż ma na swoim „koncie” wyrok za narkotyki. – mówi Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Obydwaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają czy mężczyźni zajmowali się ich dystrybucją. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group