Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 6044
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Metalowo w Oriencie. Po drugim z „ciężkich” koncertów

Sobota, 16 lipca 2011, 13:26
Aktualizacja: 13:27
Autor: Bartłomiej Frątczak
JELENIA  GÓRA: Metalowo w Oriencie. Po drugim z „ciężkich” koncertów
Fot. Pierr
Wczoraj, 15 lipca w jeleniogórskim Orient Expressie odbył się drugi z cyklu koncertów dla fanów ciężkiego brzmienia. Podczas imprezy, którą zorganizowali młodzi z myślą o młodych wystąpiły formacje Don't Panic, Cries in Vain, Whore Laugh oraz goście z Mieroszowa: Veal.

Koncert rozpoczął się o godz. 19.00, a zakończył około godz. 23.00. Choć frekwencja nie była aż tak dobra, jak spodziewali się tego organizatorzy impreza udała się całkiem nieźle. Należy podkreślić, iż każdy z występujących zespołów dał z siebie naprawdę wszystko by zostać zapamiętanym w gronie publiczności.

– Moim zdaniem miasto nie robi nic by sprostać oczekiwaniom muzycznym młodych mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. W dużej części metalowców, fanów HC, punka, cięższego rocka itp. Dlatego też wraz z grupą podobnych mi zapaleńców oraz lokalem Orient Express postanowiłem, że wezmę sprawy w swoje ręce i zorganizujemy coś z sami. No i organizujemy – mówił nam „Dudi”, wokalista Don’t Panic, inicjator i współorganizator cyklu.

– Bez wątpienia, inicjatywa młodych artystów i ludzi z Orientu to pomysł trafny jak na Jelenią Górę. Osobiście uważam, że w naszym mieście powinna funkcjonować druga „Liga Rocka”, impreza, która odbywałaby się jako alternatywa dla ww., łączyła ze sobą i muzyków z regionu, i miłośników dobrej muzy. Co do frekwencji, ludzie zaczną przychodzić jeśli się ich przyzwyczai, że impreza jest pewna – podsumował wczoraj Kamil Wieczorek, jeden z uczestników.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group