Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Mercedes–Benz wspiera Paraolimpijczyków

Sobota, 20 czerwca 2009, 11:21
Aktualizacja: 11:37
Autor: ahawer
Mercedes–Benz Polska postanowił wesprzeć działalność Aktywnej Szkoły Narciarskiej prowadzącej w Karpaczu szkolenia dla osób niepełnosprawnych z zakresu narciarstwa alpejskiego oraz przygotowania Jarosława Roli i pozostałych członków kadry narodowej do startu na paraolimpiadzie Vancouver 2010.

Firma udzieliła bardzo znaczącego rabatu na zakup samochodu Mercedes Viano przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Przekazanie samochodu nastąpiło 10 czerwca w Jeleniej Górze. Kluczyki do auta przekazali Piotr Chmielewski z centrali Mercedes-Benz w Warszawie i dyrektor jeleniogórskiego salonu, Zbigniew Martynowicz. Zaangażowanie w sport paraolimpijski tak poważnych firm i instytucji jakimi są Mercedes-Benz, Energia Pro i fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, świadczy o zmianie podejścia sponsorów do sportu osób niepełnosprawnych, który jest coraz poważniej traktowany na arenie międzynarodowej i polskiej.
Samochód z pewnością doskonale spełni powierzone mu zadania czyli przewóz niepełnosprawnych sportowców w trakcie szkoleń, treningów i zawodów. Pragniemy przypomnieć że najbliższy sezon będzie bardzo istotnym sprawdzianem dotychczas nabytych umiejętności naszych Paraolimpijczyków gdyż czeka ich start na Paraolimpiadzie Vancouver 2010 która jest najwyższej rangi wydarzeniem w sporcie niepelnosprawnych. Poza paraolimpijskim występęm , naszych zawodników czeka seria startow w Pucharze Europy, Pucharze Świata, Mistrzostwach Polski i innych zawodach narciarstwa alpejskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
854
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group