Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Mercedes wjechał w drzewo

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Kobieta z trójką dzieci jechała dziś (14.01) po południu samochodem osobowym, który uderzył w drzewo na drodze Marciszów – Świdnik

reklamy

Do zdarzenia doszło w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Auto prowadzone przez kobietę wpadło w poślizg, wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. 30 – latka oraz podróżujące z nią dzieci zostały odwiezione do szpitala.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka