Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6270
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LUBOMIERZ: Mercedes na WOŚP u Kargula i Pawlaka

Niedziela, 10 stycznia 2010, 9:14
Aktualizacja: 11:01
Autor: KAM
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dziś także w Lubomierzu. Organizatorzy przewidzieli liczne koncerty, licytacje i oryginalny samochód terenowy Mercedes Benz od prezesa Mirosława Wróbla; pojazd, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród kwestujących.

Dziś w komediowym miasteczku nie zabraknie znanych kabaretów, które będą bawiły zgromadzonych gości na lubomierskim rynku. Największym zainteresowaniem cieszy się licytacja terenowego Mercedesa od prezesa Mirosława Wróbla. Nowe terenowe auto czeka na swojego przyszłego właściciela, a jego cena wywoławcza wynosi…1 zł!

Licytacji poddana zostanie gitara akustyczna burmistrza Wiesława Ziółkowskiego, oryginalny samowar rosyjski pani sekretarz miasta, bażant mongolski, policyjna maskotka, skrzynia z wędlinami od Zakładów Mięsnych Niebieszczańscy i wiele innych komediowych przedmiotów.

– W rynku wystawiamy koksowniki, przy których będzie można się ogrzać. Tego dnia atmosfera w komediowym rynku będzie bardzo rodzinna – mówi redaktor naczelna miesięcznika „Sami Swoi” Jadwiga Sieniuć.

Tegoroczny finał WOŚP w Lubomierzu będzie szczególny, ponieważ tego dnia osiemnastka stuknie lokalnemu miesięcznikowi społeczności lubomierskiej „Sami Swoi”. Uczcił to regionalny cukiernik M.J. Horbacz, który przygotował ogromny tort dla mieszkańców Lubomierza z okazji pożegnania się z młodzieńczym wiekiem.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Lubomierz - 10 stycznia 2010 – Rynek
15.00 – występ zespołu Respekt z Wlenia
15.30 – zespół wokalny Kargulinki
Licytacja
16.00 – Skauci z Nielestna
16.30 – zespół taneczny „Sami Swoi”
16.45 – Licytacja
17.00 – lwówecki zespół Pancurnik
Licytacja
17.45 – kabaret ADecHaDe
18.15 – koncert zespołu Szok z Lubania
19.00 – kabaret Paka
Licytacja
20.00 – Światełko do nieba

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group