Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4275
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Media lufcikiem dla szkolnego świata

Środa, 26 listopada 2008, 9:40
Aktualizacja: 9:51
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Media lufcikiem dla szkolnego świata
Fot. Archiwum
Znany dziennikarz Leszek Budrewicz jest dziś gościem konferencji poświęconej udziałowi i wykorzystaniu mediów w edukacji. Imprezę organizuje Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Patronem medialnym jest Jelonka.com

Nauczyciele, pedagodzy i zaproszeni goście przez cały dzień wysłuchają kilku prelekcji. „Gazeta szkolna – lufcik na świat, czyli jak zrobić coś niemożliwego” – taki będzie temat wykładu Leszka Budrewicza, dziennikarza, pracownika Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Alicja Raczek, wicedyrektor Książnicy Karkonoskiej, opowie o szkolnych mediach w jeleniogórskiej bibliotece cyfrowej. Z kolei dr Igor Borkowski z Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego będzie mówił o dziennikarzach i ich powinnościach oraz o właścicielach mediów i ich oczekiwaniach.

Konferencji towarzyszy wystawa gazetek szkolnych. Będą też prezentacje szkolnych mediów oraz cykl warsztatów tematycznych poświęconych praktycznym zastosowaniom szkolnych mediów. Konferencja odbywa się w filii Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 43.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group