Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Medale MP dla zawodnczek Karkonoszy

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Marcelina Badacz została mistrzynią Polski w biathlonie na natorolkach. Zawody odbyły się w dniach 19–21 sierpnia w Letohradzie w Czechach.

Pierwszego dnia odbywały się biegi sprinterskie w juniorkach młodszych. Wygrała Marcelina Badacz, a drugie miejsce zajęła Klaudia Szpak - obie uczennice SMS-u Szklarska Poręba reprezentują MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra (trener Andrzej Koziński).

W drugi dzień podczas biegów pościgowych Marcelina Badacz zajęła drugie miejsce, a Klaudia Szpak była trzecia.

Obie zawodniczki są w Kadrze Młodzieżowej Biathlonu, w tym roku stawały już na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lutym 2016 roku oraz podczas Mistrzostw Polski w biathlonie letnim w czerwcu tego roku.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka