Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 6812
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Mayday 2” wkrótce w Gołębiewskim

Niedziela, 15 stycznia 2017, 8:43
Aktualizacja: 8:47
Autor: Manu
Karpacz: “Mayday 2” wkrótce w Gołębiewskim
Fot. Archiwum Teatru Palladium
“Mayday 2” to sztuka autorstwa mistrza farsy Ray'a Cooney'a w przekładzie Elżbiety Woźniak, zrealizowana przez Teatr Palladium w Warszawie. Spektakl w reżyserii Grzegorza Reszki wystawiony będzie 11 lutego (w sobotę) o godz. 20.30 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY.

Sztuka “Mayday 2” nazywana jest najzabawniejszą komedią świata! To wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie. Ciekawość oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania się młodzieży w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Co wyróżnia sztukę “Mayday 2”? To oczywiście mistrzowski scenariusz, autentyczna gra aktorska, niewiarygodne zwroty akcji, duża dawka najlepszego humoru… Krótko mówiąc – afera na całego i nieustające salwy śmiechu.

Obsada: Michał Koterski (Stanley), Michał Milowicz (John), Anna Gzyra (Barbara), Kamila Polak / Aneta Zając (Mary), Joanna Jabłczyńska/ Katarzyna Polewany (Vicki), Marcin Mroczek (Gavin) oraz Marek Siudym / Marek Włodarczyk (Tata).

Realizatorzy: Grzegorz Reszka (reżyseria), Maciej Wojtyszko (opieka artystyczna) oraz Agnieszka Sasim (scenografia i kostiumy).

Rezerwacja telefoniczna: 533-509-857, e-mail: scenateatralna@gmail.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group