Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 8417
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Maturzyści pożegnani. „Dziękujemy wam za wspólnie spędzone lata”

Sobota, 28 kwietnia 2012, 7:56
Aktualizacja: Niedziela, 29 kwietnia 2012, 7:47
Autor: red
JELENIA  GÓRA: Maturzyści pożegnani. „Dziękujemy wam za wspólnie spędzone lata”
Fot. Petr
Uroczyste pożegnania uczniów klas maturalnych odbyły się wczoraj w liceach i technikach w Jeleniej Górze. W „Elektroniku” abiturientów po raz pierwszy wyprawiono w przyszłość z Zespołu Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 przy ulicy Grunwaldzkiej. – Chcieliśmy wam podziękować za wspólnie spędzone lata – mówili zarówno maturzyści, jak i nauczyciele.

Pożegnanie maturzystów w Zespole Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze rozpoczął jeden z dwóch dyrektorów placówki - Mirosław Ciesielski. W krótkiej przemowie, a potem podsumowaniu „czterech lat z życia młodych” złożył abiturientom życzenia połamania pióra na maturze, jak również wszelkiej pomyślności na wymarzonych studiach. Najlepszym z uczniów wręczono nagrody, wyróżnienia oraz medale za osiągnięcia sportowe. Co ciekawe – były też prezenty dla nauczycieli, którzy otrzymali od maturzystów Oscary za swoją pracę.

– Kiedy przyszliśmy do „Elektronika”, byliśmy niedojrzali. Trafiliśmy pod wasze skrzydła, i wy w tę dojrzałość nas wprowadziliście. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani i gotowi, by iść dalej. Jedni rozpoczną pracę zawodową, inni pójdą na studia. Dzięki wam, dzięki tej szkole na pewno nam się uda – mówił do grona pedagogicznego Kamil Smoliński, maturzysta.

W uroczystości pożegnania „elektroników” uczestniczył naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej UM Jelenia Góra, Paweł Domagała. Po części oficjalnej w szkole odbyły się jeszcze indywidualne spotkania wychowawców klas czwartych i ich dotychczasowych podopiecznych – którym teraz nie pozostaje nic innego, jak zakuwać do matury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group