Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Matiz na boku

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Niebezpiecznie wyglądała kolizja, do której doszło w piątek w okolicy ulic Bacewicz i Jana Pawła II.

reklamy
reklamy

Kierowca rozpędzonego matiza wpadł na forda mondeo. Koreański samochód po zdarzeniu przewrócił się na bok. Z auta wyleciała przednia szyba. Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną.
Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.

Prowadzący pojazdy wciąż nie zachowują w tym miejscu ostrożności. To już trzecia kolizja w przeciągu trzech tygodni. Policjanci przestrzegają przed zmienną pogodą i śliską nawierzchnią jezdni, co dodatkowo może utrudnić skuteczne hamowanie.
Najlepiej zastosować się do obowiązującego ograniczenia prędkości.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka