Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Matiz na boku

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Niebezpiecznie wyglądała kolizja, do której doszło w piątek w okolicy ulic Bacewicz i Jana Pawła II.

reklamy

Kierowca rozpędzonego matiza wpadł na forda mondeo. Koreański samochód po zdarzeniu przewrócił się na bok. Z auta wyleciała przednia szyba. Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną.
Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.

Prowadzący pojazdy wciąż nie zachowują w tym miejscu ostrożności. To już trzecia kolizja w przeciągu trzech tygodni. Policjanci przestrzegają przed zmienną pogodą i śliską nawierzchnią jezdni, co dodatkowo może utrudnić skuteczne hamowanie.
Najlepiej zastosować się do obowiązującego ograniczenia prędkości.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka