Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 5792
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Masz talent do nauki? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Środa, 24 kwietnia 2013, 9:54
Aktualizacja: 10:01
Autor: Org
Już po raz drugi Politechnika Wrocławska organizuje konkurs "Mam talent do nauki". Jest on skierowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 maja o północy. Zgłoszenia wraz z dokładnym opisem opracowanego przez siebie projektu badawczego lub technicznego należy wysyłać na adres: mamtalent@pwr.wroc.pl.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym na adres: mamtalent@pwr.wroc.pl należy przesłać opis własnego, autorskiego projektu badawczego lub technicznego. Prace dotyczące matematyki, fizyki, chemii, informatyki lub szeroko rozumianej techniki oceni specjalnie powołana komisja.

Wyłonieni w ten sposób finaliści przejdą do etapu drugiego, który zaplanowano na 18 czerwca w Politechnice Wrocławskiej. Uczniowie będą mieli za zadanie w atrakcyjny sposób zaprezentować swoje projekty.
Zwycięzca konkursu będzie mógł wziąć udział w programie „Wybitnie uzdolnieni na Politechnice Wrocławskiej”. Laureat, który zdecyduje się na studia w Politechnice Wrocławskiej, otrzyma:
- roczne stypendium w wysokości w wysokości 500 zł miesięcznie wypłacane przez    pierwszy rok studiów
- miejsce w akademiku na pierwszym roku studiów
- opiekę tutora przez cały okres studiów
- multimedialny tablet.
Na pozostałych finalistów również czekają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie II i III miejsca uczestnicy konkursu otrzymają czytniki e-booków.
 
Zgłoszenia wraz z dokładnym opisem opracowanego przez siebie projektu badawczego lub technicznego należy wysyłać na adres: mamtalent@pwr.wroc.pl.
 
Regulamin oraz więcej informacji na stronie: http://www.portal.pwr.wroc.pl/mam_talent_do_nauki_2013,241.dhtml

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group