Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Mastersi grali w tenisa

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W dniach 7–8 września przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze odbywał się turniej tenisa ziemnego masters 2013, który zgromadził ośmiu zawodników. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach po czterech zawodników, najlepszych dwóch tenisistów z każdej grupy przechodziło do dalszej fazy turnieju.

reklamy
Grupę A wygrał Waldemar Mikiel, na drugim miejscu uplasował się Michał Łapiński. W grupie B najlepszy był Jakub Czerniecki, który wyprzedził Michała Klementowskiego. W pierwszym półfinale Waldemar Mikiel pokonał Michała Klementowskiego 6:3 6:1, a w drugim meczu Jakub Czerniecki ograł Michała Łapińskiego 6:4 6:4. W meczu o trzecie miejsce zwyciężył Michał Łapiński pokonując Michała Klementowskiego 6:2 6:4 zaś w walce finałowej zwyciężył Waldemar Mikiel, który okazał się lepszy od Jakuba Czernieckiego (6:0 6:3). Zwycięzca turnieju otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez MOS Jelenia Góra.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka