Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Marzł, więc kradł węgiel

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Pewien jeleniogórzanin co najmniej pięć razy uszczknął opału zgromadzonego na jednym ze składów w Cieplicach. Zawsze kradł siedem worków z węglem i koksem, bo tyle mieściło mu się na wózku. Wpadł w ręce policji. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

reklamy
reklamy

Jak ustalili policjanci z Cieplic, 21-letni mężczyzna co najmniej pięć razy okradł ten sam skład opału w Jeleniej Górze. Jednorazowo zabierał siedem worków –pięć koksu i dwa węgla, gdyż tyle mieściło mu się na wózku – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze. – Wartość skradzionego opału właściciel oszacował na 2000 zł.

Jeleniogórzanin przestępstw tych dopuścił się w ciągu ostatnich tygodni. Mężczyzna opałem palił u siebie w piecu. Swoje postępowanie tłumaczył tym, że „zima sroga, a nie ma czym się ogrzać”. Jeśli dostanie wyrok skazujący na więzienie, ogrzeje się w ciepłej celi.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka