Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7975
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Marysia Sadowska na Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”

Poniedziałek, 1 grudnia 2014, 9:09
Aktualizacja: 9:30
Autor: organizatorzy
Jelenia Góra: Marysia Sadowska na Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”
Fot. Organizatorzy
Przypominamy, że Już w środę (3.12) o godzinie 19.00 w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze odbędzie się siódma edycja Ogólnopolskiej Gali Charytatywnej „Gwiazda na gwiazdkę”. W tym roku wystąpi Marysia Sadowska, znana piosenkarka, jurorka m.in. programu The Voice of Poland. Gale poprowadzą: aktor Grzegorz Stosz oraz Jan Łuć.

Gala Charytatywna „Gwiazda na gwiazdkę” ma na celu promocję uzdolnionych wokalnie młodych ludzi. Podczas koncertu w Jeleniej Górze zaprezentują się m.in.: Laura Dziąba - niepełnosprawna artystka pochodząca z Tczewa, Renata Galik – niepełnosprawna artystka, wszechstronnie uzdolniona, autorka wielu tekstów i kompozycji muzycznych, Emilia Woch – rozwijająca swój talent pod skrzydłami Fundacji „Bliżej Gwiazd”, Marlena Rozicka – tegoroczna zwyciężczyni „Wałbrzych ma Talent”, Justyna Sieniuć niezwykle pracowita i wzruszająca oraz w swej debiutanckiej piosence „Dziś już wiem”. Usłyszymy również niesamowite głosy najmłodszych podopiecznych fundacji: 5-letniej Martyny Oleszczuk i Weroniki Szparkowskiej, a towarzyszyć im będą Chór Fundacji „Bliżej gwiazd”, złożony m. in. z uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze oraz Zuzia, Wiktoria, Emma i Zosia z zespołu „Małe dzieci Duże głosy”.

Organizatorem koncertu od 2008 roku jest Fundacja Wspierania Młodych Artystów i Inicjatyw Kulturalnych „Bliżej Gwiazd”.

- Zapraszamy na wydarzenie, które pozwoli nam przeżyć Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych i wspólnie spędzić ten cudowny wieczór. W ramach imprezy zaśpiewają młodzi-zdolni z całej Polski, którzy będą mogli zaprezentować się na szerszym forum i spełnić swoje marzenia poprzez zetknięcie się z idolem. Naszym celem jest ukierunkowanie i wsparcie młodych ludzi w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także integracja osób niepełnosprawnych z osobami pełnosprawnymi i środowiskiem – zapraszają organizatorzy.

Zaproszenia dostępne w formie cegiełek do nabycia w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze lub pod numerem tel.: 536 704 700. Więcej informacji na stronie internetowej: www.blizejgwiazd.org.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group