Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 7027
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Marsz pań do polityki

Czwartek, 8 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 8 marca 2007, 21:48
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Marsz pań do polityki
Fot. Archiwum
Ugrupowanie polityczne założone przez kontrowersyjną pisarkę Manuelę Gretkowską będzie miało swoje struktury w Jeleniej Górze.

Chodzi o Partię Kobiet, która powstała z ruchu społecznego „Polska jest kobietą”. Organizacją spotkania informacyjnego zajmuje się Małgorzata Nauka, żona dyrektora naczelnego Teatru Jeleniogórskiego Bogdana Nauki, która sama związana jest ze Sceną Animacji wspomnianego teatru i zajmuje się organizacją imprez.

Spotkanie informacyjne rzeczonego ugrupowania zapowiedziano na 19 marca w sali konferencyjnej… Teatru Jeleniogórskiego przy ulicy Wojska Polskiego 38. Jak poinformowała M. Nauka, udział zapowiedziały panie zajmujące się ekonomią, prawem pracy, psychologią pracy, turystyką i kulturą.

Będzie koordynatorka ośrodka regionalnego województwa dolnośląskiego Iwona Skrzypek oraz – co podkreślono w zaproszeniu – Magdalena Nowicka, bliski współpracownik Pełnomocnika ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn – Prof. Magdaleny Środy.
Zapomniano dodać, że byłego pełnomocnika, ponieważ prof. Środa została zdymisjonowana z tego urzędu w 2005 roku.

Partia Kobiet, ugrupowanie Gretkowskiej, zyskuje nieoczekiwanie duże poparcie w sondażach, co zaskoczyło nawet samą pomysłodawczynię politycznego przedsięwzięcia. Zdaniem złośliwych krytyków, sfrustrowana pisarka, której książki sprzedają się coraz gorzej, szuka powodzenia na innych arenach życia publicznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group