Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5842
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marnie w Karkonoszach

Czwartek, 17 lipca 2008, 20:09
Aktualizacja: Piątek, 18 lipca 2008, 16:15
Autor: JEN
W poniedziałek (14 lipca) drużyna seniorów Karkonoszy rozpoczęła treningi z udziałem tylko 12 zawodników. Obecnie zgłasza się na zajęcia więcej futbolistów. Jednak tuż przed sezonem jest nie najlepiej w tym zespole, w którym nie ma ani jednej „nowej twarzy”, a kilku zawodników szuka innych klubów.

Marcin Suchanecki, Łukasz i Mariusz Kowalscy chcą grać w Goerlitz i jeżdżą tam na testy. Nieformalny przywódca zespołu Tobiasz Kuźniewski i Marcin Wojtas chcą kontynuować naukę we Wrocławiu i szukają nowego klubu blisko tego miasta. W tej sytuacji wymienionych zawodników zastąpią byli juniorzy: Marcin Smolak, Patryk Kochan, Artur Hałka i Bartosz Gęca, którzy już w ubiegłym sezonie trenowali regularnie z seniorami.

Jak będzie się prezentować drużyna Karkonoszy w nowym zestawieniu przekonamy się na najbliższych dwóch sparingach rozegranych na stadionie przy ul. Lubańskiej. W czwartek (17 lipca) o godz. 16. nasi futboliści spotkają się z Motobi Kąty Wrocławskie. W sobotę (19 lipca) o godz. 17. rozegrają mecz z Kuźnią Jawor.

28 lipca Karkonosze pojadą na 10 – dniowy obóz do Pobierowa. Po powrocie zawodnicy będą trenowali na boisku przy ul. Złotniczej. Pierwszy mecz w IV lidze rozegrają z Olimpią w Kamiennej Górze 9 sierpnia.

Być może trener Leszek Dulat, podobnie jak w ubiegłym sezonie, skleci z zawodników trenujących obecnie w Karkonoszach niezły zespół. Wątpić jednak należy czy na miarę awansu, bo nie jest przecież cudotwórcą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group