Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 6985
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marketowy szał przy ul. Sobieskiego

Poniedziałek, 25 lutego 2008, 18:41
Aktualizacja: 20:21
Autor: OBE
JELENIA GÓRA: Marketowy szał przy ul. Sobieskiego
Fot. Piotr Poganowski
Klienci "zaatakowali" w poniedziałek rano nowy duży sklep w Jeleniej Górze. Swoje progi otworzył market Aldi przy ulicy Sobieskiego.

Było kuszenie promocjami. Ludzie przychodzili też ze zwykłej ciekawości, co i przede wszystkim za ile można kupić w markecie niemieckiej sieci, która reklamuje się jako jedna z najtańszych na rynku.

Szczególnym wzięciem cieszyły się laptopy marki Medion po okazyjnej cenie, dostępne w Aldim tylko w dniu otwarcia. Kosztowały zaledwie 1400 złotych, co podziałało jak magnes na jeleniogórzan. Nie obyło się bez słownych utarczek i przepychanek, a atmosfera przypominała szał zakupów podczas wyprzedaży.

Nie brakowało także zainteresowania towarami spożywczymi. Większość z nich w dniu otwarcia placówki kosztowała mniej niż w konkurencyjnych sklepach.
Czy Aldi znajdzie miejsce na coraz bardziej zagęszczonym rynku jeleniogórskich dużych sklepów? Pokaże przyszłość. Pewne jest, że pawilon nie złagodził dysproporcji w lokalizacji pawilonów. Jelenia Góra ma ich kilka, a Cieplice – zaledwie jeden.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
139
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
14%
Wciąż fatalnie
20%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group