Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8902
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marihuana i amfetamina w majtkach

Poniedziałek, 13 września 2010, 9:25
Aktualizacja: 11:06
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali piętnastolatka, który w majtkach ukrył narkotyki.Ponadto posiadał on dowód osobisty dorosłego mężczyzny, którym posługiwał się w celu zakupu papierosów i alkoholu.

Wczoraj policjanci patrolując miasto w jednym z parków miejskich zauważyli chłopca, który siedział na ławce, a gdy ich zobaczył rzucił się do ucieczki. Postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Po krótkim pościgu go zatrzymali.

Okazał się nim 15-letni jeleniogórzanin, a powodem ucieczki były ukryte w majtkach narkotyki. Policjanci zabezpieczyli 28 porcji marihuany oraz kilka porcji amfetaminy. Chłopak tłumaczył, że po prostu środki odurzające znalazł.

Nieletni posiadał również w portfelu kilkaset złotych oraz dowód osobisty dorosłego mężczyzny. W rozmowie z ojcem policjanci uzyskali informację, że pieniądze mogą pochodzić ze sprzedaży narkotyków, natomiast dowodem tym posługiwał się w sklepach w celu zakupu alkoholu i papierosów. Obecnie policjanci ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają, czy nieletni zajmował się ich dystrybucją - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Teraz za popełnione czyny 15-latek odpowie przed sądem rodzinnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group