Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

Marek Obrębalski za euroregionalną burtą

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Piotr Roman nowym prezydentem Euroregionu „Nysa”.

reklamy
Niepowodzeniem zakończył się start Marka Obrębalskiego w wyborach na szefa Euroregionu „Nysa”. W głosowaniu nie uzyskał większości głosów i znalazł się poza pierwszą dziesiątką. Wygrał Piotr Roman, obecny prezydent Bolesławca, który Euroregionem „Nysa” będzie zarządzał przez najbliższą kadencję. Jego zastępcami zostali Rafał Gronicz i Ryszard Raczkiewicz. Po raz pierwszy od chwili powołania Euroregionu „Nysa” Jelenia Góra nie będzie miała swojego przedstawiciela we władzach organizacji. W zarządzie interesy powiatu jeleniogórskiego będzie reprezentował Edward Dudek, wójt gminy Jeżów Sudecki. Dotychczasowym szefem Euroregionu był eksposeł Michał Turkiewicz z Lubania, który zastąpił na tym stanowisku w 2003 roku Marcina Zawiłę. Żaden z tych panów nie kandydował w tegorocznych wyborach.

Osoby w artykule

Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka