Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2151
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marek Obrębalski w ogniu pytań

Środa, 3 września 2008, 7:49
Aktualizacja: Czwartek, 4 września 2008, 23:07
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Marek Obrębalski w ogniu pytań
Fot. TEJO
Jakie są najbardziej palące problemy w Jeleniej Górze i jak prezydent miasta zamierza je rozwiązać do końca tego roku – o tym będą rozmawiać w najbliższy wtorek (09.09) mieszkańcy Jeleniej Góry z Markiem Obrębalskim. Spotkanie nie może się jednak przerodzić w wiec polityczny, a jego uczestnicy mają zachowywać się kulturalnie.

Debata zorganizowana przez Karkonoską Koalicję Organizacji Pozarządowych odbędzie się 9 września w kinie „Lot” o godzinie 17.00. Podczas spotkania każdy będzie mógł zadać prezydentowi pytanie dotyczące zauważonego problemu związanego z naszym miastem.

- Zapraszamy wszystkich chętnych do rozmowy i liczymy na dużą frekwencję – mówi Stanisław Schubert, organizator spotkania. Zastrzegamy jednak, że na debatę nie wolno przychodzić z żadnymi transparentami. Niedopuszczalne jest też wzajemnie obrażanie się i zakłócanie przebiegu spotkania.

Podczas dwugodzinnej debaty Marek Obrębalski przedstawi pięć problemów związanych z Jelenią Górą, które zobowiąże się rozwiązać do końca roku. Z tego zostanie rozliczony na kolejnym spotkaniu, która odbędzie się w styczniu przyszłego roku. W październiku natomiast mieszkańcy spotkają się z radnymi sejmiku wojewódzkiego, a w listopadzie z radymi miasta Jeleniej Góry.

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group