Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3824
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marek Obrębalski: mam rozterki

Czwartek, 22 kwietnia 2010, 8:41
Aktualizacja: Piątek, 23 kwietnia 2010, 7:33
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Marek Obrębalski: mam rozterki
Fot. TEJO
Czy prezydent Jeleniej Góry wystartuje w listopadowych wyborach samorządowych? Szef miasta do tej pory jednoznacznie nie określił swoich intencji.

– Przyznam, że mam wątpliwości – mówił kilka dni temu dziennikarzom. – Bardzo cenię sobie prywatność, ale na nią nie pozwalają rozliczne obowiązki, które wynikają z piastowania urzędu prezydenta. Z drugiej strony czuję też powinność kontynuacji programów, które zostały rozpoczęte podczas tej mijającej kadencji – powiedział prezydent miasta. Kto ostatecznie będzie reprezentował Platformę Obywatelską w listopadowym starciu o ratusz? Zdecydują o tym władze grodzkie PO.

Tymczasem Marek Obrębalski jest dziś w Warszawie, gdzie dopina formalności w związku z inwestycjami kanalizacyjni-wodociągowymi. Wraz z prezesem Wodnika Wojciechem Jastrzębskim podpisuje w siedzibie Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowę na przekazanie Jeleniej Górze wsparcia w wysokości prawie 70 milionów złotych na poprawę i budowę sieci wodno-kanalizacyjnej w mieście. Dzięki tej inwestycji skanalizowane zostaną te obiekty, których użytkownicy spuszczają nieczystości do szamb. Dotyczy to zarówno centrum Jeleniej Góry (ulica Osiedle Robotnicze), jak i Cieplic oraz Sobieszowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group