Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5730
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcin Wyrostek w roli kompozytora

Wiadomości: Jelenia Góra/Kraj
Poniedziałek, 18 marca 2013, 7:50
Aktualizacja: 7:52
Autor: Elster
Fot. Archiwum Jelonki.com
Już w najbliższy piątek (22 marca) na ekrany kin studyjnych trafi niezależna produkcja filmowa „Jego oczami” w reżyserii Szymona J. Wróbla. Muzykę do filmu napisał rodowity jeleniogórzanin Marcin Wyrostek.

Dokument „Jego oczami” to produkcja niezależna, która w większości powstała ze środków własnych. Początkowo miał to być film krótkometrażowy, ale autor – dziennikarz i dokumentalista – Szymon J. Wróbel podjął decyzję o nakręceniu pełnometrażowego dokumentu. Głównym bohaterem filmu jest Kazimierz Tischner, kapelan „Solidarności”, brat ks. prof. Józefa Tischnera.

Muzykę do dokumentu „Jego oczami” przygotował Marcin Wyrostek. – Jest to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, niczym tworzenie muzyki do spektaklu. To bardzo trudne wyzwanie, ale i niezwykła lekcja życia. Chciałem, aby muzyka była nieodłącznym elementem filmu, ściśle współgrającym z każdą sceną. – opowiada o swojej pracy nad projektem Marcin Wyrostek.

Film będzie można zobaczyć w sieci kin studyjnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~ale jaja 18-03-2013 8:53
może braciszek pomoże?, a nie ogłasza się na" jelonce" jako super DJ grający po weselach i tylko psuje wizerunek :mistrza"?skoro jest "taki dobry" to musi się posiłkować braciszkiem?ale jaja!ale jaja!może lepiej , zamiast tworzyć muzyką do filmów, wrócić na granie z bratem po weselach? ale jaja, ale jaja!ładny "wizerunek mistrza, tworzy brat w mediach! brawo!więc do dzieła panowie! w rodzinie siła!...ale jaja, ale jaja!!!!!!!
~ali 18-03-2013 9:31
jak sąsiadowi krowa z...hnie ,to cacy ,bo my topolaczki.
~azeta 18-03-2013 9:32
"~ale jaja", aleś prostak... a głupi!...
~grażka 18-03-2013 10:46
Marcin Wyrostek w roli kompozytora. Super!!! Zdolny jest bardzo! Cieszę się, że to rodowity jeleniogórzanin napisał muzykę do filmu „Jego oczami”. Gratuluję podjęcia wyzwania i życzę dalszych sukcesów. Gratuluję też jego rodzicom i siostrze (brata nie ma), którzy na pewno są dumni ............. a na głupotę \"~ąle jaja\" nie ma lekarstwa, takiemu to tylko należy współczuć...
~ksywa 18-03-2013 12:38
durny przecież Marcin nie ma brata tylko siostrę !!!!!!!
~sad 18-03-2013 13:03
Brawka Marcin!!!!!!!
~WRÓZKA 18-03-2013 13:11
Sąsiedzie Marcinie jeśli wczoraj odwiedzał Pan swoją chatkę Na czarnym to zapewniam Pana iż przyleciały za Panem do NAS ptaszki zwiastujące wiosnę. Ile radości sprawiły mnie te które brały przedświąteczną kąpiel w kałużach naszej dróżki dojazdowej a następnie suszyły się na igliczni, leszczynie czy sośnie. To dopiero była muzyka anielskiego raju. Zapewne miałby Pan co komponować i tak niezrozumiałego dla niewtajemniczonych w arkana muzyki akordeonowej. Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Karawana jedzie dalej.....Wesołych świąt.
~Znajomi 18-03-2013 13:19
Do ale jaja! Chłopie, uprzejmość mało kosztuje,posiada w sobie wielkie wartości, uśmiechnij się do życia,ulecz kipiący jad, a będzie Ci lżej, BRAWO MARCIN !!!
~Grześ 19-03-2013 14:01
Brawo Marcin! Ale rodziny, która przypina sobie Pana sukcesy i daje takie ogłoszenia współczuję szczerze... "Piotr Wyrostek DJ&Akordeonisa Wesela(wodzirejka)Poprawiny Osiemnastki Urodziny Studniówki Dyskoteki Sylwester itp. gwarantowana dobra zabawa! Nazwisko mówi samo za siebie;) Piotr Wyrostek."
~WYROSTEK 19-03-2013 18:47
"Piotr Wyrostek DJ&Akordeonisa Wesela(wodzirejka)Poprawiny Osiemnastki Urodziny Studniówki Dyskoteki Sylwester itp. gwarantowana dobra zabawa! Nazwisko mówi samo za siebie;) Piotr Wyrostek." ,brawo super rodzinka co po weselach gra!ha ha ha, Pan marcin to już pewnie w sławie brata przepadł,co?
~babiarz 19-03-2013 18:51
Do ale jaja! Chłopie, uprzejmość mało kosztuje,posiada w sobie wielkie wartości, uśmiechnij się do życia,ulecz kipiący jad, a będzie Ci lżej, BRAWO MARCIN !!! Baranie nie piszę nic o Marcinie, tylko o chamstwie jego rodziny!!!!głuptaku jeden...:)
~~azeta 19-03-2013 18:57
widac do szkoły było pod górkę co"ale jaja" ci mówi- daj sobie spokój ze śpiewaniem pod piecem, wyjdź do ludzi..niech usłyszą twoje ujadanie, które nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek krytyką, oceną, znajomością( dla ciebie "znajomościom) jakiegokolwiek gatunku muzyki!wiadomo wiocha to wiocha i żadne tam Mysłakowice nie będom mieli nic dalej przeciw temu, aby brat Marcina serwował im nazwisko w trakcie robienia kapuchy...tylko co na to sam Marcin?nie ważne, widać lepiej mieć pretensje do :aLE JAJA"-NIE DZIWIĘ SIĘ,KIEDY MÓZGI WALĄ WSZYSTKO!!!!ĆPAjta dalej!!!!
~ale jaja 19-03-2013 19:02
niech mi tylko ktoś powie, że jest na świecie lepszy instrumentalista od Pana Marcina Wyrostka...no niech tylko to powie...niech spróbuje .... oświadczam wszem i wobec!!!!!!!!!!!!!!!!! nIE MA!!!!,OPRÓCZ RODZINY PODSZYWAJĄCEJ SIĘ POD JEGO NAZWISKO!!!!ALE JAJA
~ale jaja 19-03-2013 21:02
myślę.że trochę honoru i Pan Marcin sam ogłosi czy ma brata czy siostrę, kto pROMUJE SIĘ ZA JEGO WIEDZĄ LUB NIE JAKO SUPER DJ? NO CHYBA ,ŻE pan Marcin posiłkuje się bratem w tworzeniu tej akurat muzy? ale jaja!
~ale jaja 19-03-2013 22:38
KOra Jackowska...nazwała pewnego faceta "głuptakiem",jak nazwać tego "brata", co ? ale jaja!!!
~xyz 20-03-2013 21:07
Znam Marcina Wyrostka. NIE MA ON BRATA, ALE ZA TO SUPER SIOSTRĘ. Mówi się: "tonący brzytwy się chwyta" i "czepiło się ... okrętu i mówi płyniemy". Pasuje do tego podszytego "DJ Szopena" ... moim zdaniem tak byłoby bardziej dostojniej (nazwisko bardziej znane), a ile propozycji grań by było … ho, ho ho …

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group