Zalogowanych: 4

Strzegom: Marcin Halama zawodnikiem kadry

Poniedziałek, 31 października 2011, 10:04
Aktualizacja: 10:11
Pięściarz "Power Boks – Jelenia Góra" Marcin Halama został zawodnikiem kadry markroregionu w najmłodszej grupie wiekowej – młodzik (chłopcy, rocznik 1997).

W dniach 18-23.10.2011 przebywał na zgrupowaniu kadry w Strzegomiu, które zostało zakończone Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików w boksie. Zawody rozegrane w dniach 22-23 października zgromadziły na starcie zawodników z klubów dolnośląskich i wielkopolskich.

Udział wzięły: Polonia 1912 Leszno, Sokół Słupca, Kaczor Boks Team Wałbrzych, Sparta Złotów, Power Boks Jelenia Góra, Boks Poznań, UKS Boks Team Oława, Polonia Świdnica, Gwardia Wrocław, Champion Chojnów, w walkach pokazowych wzięli udział natomiast zawodnicy z niemieckiego klubu TV Alzey.

Marcin Halama boskował w kategorii lekkiej (62 kg). W walce półfinałowej pokonał zwodnika z Sokoła Piła - Krystiana Romela, nastomiast w walce finałowej musiał uznać wyższość pięściarza z Kaczor Boks Team Wałbrzych - Daniela Gajcowskiego, ostatecznie jeleniogórzanin zajął drugie miejsce.

Klub Power-Boks Jelenia Góra prowadzi cały czas nabór do sekcji bokserskiej. Treningi odbywają się w ZST "Mechanik" przy ul. Obrońców Pokoju 10 na dużej sali gimnastycznej w dniach: pn, śr, pt. Grupa początkująca na godz. 18.00, zaś grupa zaawansowana na godz. 19.00. Zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczyny od 12 roku życia, górny limit wieku nie jest określony. Treningi są prowadzone przez braci Janików: Rafała oraz Łukasza - zawodowego pięściarza, który wspiera brata w rozwoju młodych talentów w naszym regionie. Więcej informacji o treningach na miejscu bądź pod numerem telefonu: 513-058-750.