Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 4369
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Maraton Pisania Listów z zumbowym akcentem

Sobota, 28 listopada 2015, 11:01
Aktualizacja: 11:03
Autor: Organizator
Jelenia Góra: Maraton Pisania Listów z zumbowym akcentem
Fot. Organizator
Maraton Pisania Listów zagościł już na stałe w kalendarzu Jeleniej Góry, a szczególnie uczniów I LO im. Stefana Żeromskiego. W tym roku na zwieńczenie całego tygodnia pracy nad tym ważnym wydarzeniem, odbędzie się charytatywny maraton zumby.

Choć wydaje się to niewiarygodne, właśnie taniec może ocalić czyjąś wolność. Jak? To proste. Wystarczy przyjść i zatańczyć zumbę na charytatywnym maratonie w „Żeromie”. Zebrane podczas tego eventu pieniądze, posłużą do zakupu znaczków międzynarodowych.

Czym tak naprawdę jest Maraton Pisania Listów? To stworzone w Polsce wydarzenie w obronie praw człowieka. W czasie maratonu pisane są ręcznie listy w obronie kilkunastu konkretnych osób lub grup osób, których prawa zostały złamane. Co roku dzięki Maratonowi Pisania Listów udaje się realnie wpłynąć na poprawę sytuacji tych osób. By jednak się to udało, niezbędne są znaczki międzynarodowe, które niestety są dość kosztowne. Właśnie dlatego powstał pomysł zorganizowania maratonu zumby.

- Tym samym zachęcamy do wsparcia akcji. Każde przekazane pieniądze wykorzystamy na dodatkowe znaczki, a im więcej, tym lepiej! Zapraszamy już 13 grudnia o godz. 15:00 do sali gimnastycznej w I LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze, gdzie zaprezentują się instruktorzy z Jeleniej Góry i okolic. Zabierzcie ze sobą znajomych, rodzinę, przyjdźcie i spędźcie czas w gronie innych zumbowiczów, którzy również chcą pomagać! Jesteś instruktorem i chcesz poprowadzić maraton z nami? Zgłoś się do nas! To naprawdę niewiele kosztuje, a może ocalić czyjąś wolność, a nawet życie – zachęcają do udziału organizatorzy..

Wszystkie dodatkowe informacje będzie można uzyskać poprzez facebookowe wydarzenie: https://www.facebook.com/events/902243696496744/

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group