Reklama
Niedziela, 7 czerwca
13°C Jelenia Góra

Maraton Karkonoski już w sobotę!

Audio

Czytaj na głos

Już w najbliższą sobotę (27.07) do Szklarskiej Poręby przyjedzie 1000 zawodników, by podziwiać piękno Karkonoszy w biegu podczas 11. PZU Maratonu Karkonoskiego.

Autor: Organizator 1 min czytania

W sobotę zawodnicy pobiegną da dystansie Ultra i Półmaratonu, a część z nich w obu biegach. W ramach Ultramaratonu rozegrane zostaną PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Ultra Dystansie. Biegacze na trasę wyruszą o godzine 6:00 i będą się ścigać na trasie długości 57,5 km z przewyższeniem 2580 m+. Wśród mężczyzn o medale powalczą m.in. Marcin Świerc, Bartek Gorczyca, Kamil Leśniak, Paweł Czerniak, Andrzej Witek, Rafał Kot, a wśród kobiet Martyna Kantor, Katarzyna Solińska, Paulina Janik, Anna Arseniuk, Aleksandra Grabias i Anna Nowakowska. Pierwsi zawodnicy przewidywani są na mecie ok. godziny 11:00

Oprócz biegów głównych odbędą się także biegi dla dzieci i rodziców, do których zapisy będą na miejscu od godziny 9:30 przy dolnej stacji na Szrenicę w Szklarskiej Porębie, gdzie będzie usytuowane miasteczko maratońskie.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Usługi budowlane Karpacz Do uzgodnienia Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka