Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5365
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Manewry „zerówek” w „jedenastce”.

Czwartek, 13 grudnia 2007, 9:02
Aktualizacja: 9:04
Autor: Daria
JELENIA GÓRA: Manewry „zerówek” w „jedenastce”.
Fot. Daria
Przez dwa dni sześciolatki zapoznawały się z największą szkołą podstawową w mieście. Okazja to zawody sprawnościowe organizowane przez pedagogów tej placówki oświaty.

W zmaganiach wzięły sześciolatki z trzech oddziałów zerowych ze Szkoły Podstawowej nr 11, trzy grupy sześciolatków z miejskich przedszkoli nr 13 i 19. Celem imprezy jest integracja oddziałów zerowych z jeleniogórskiego Zabobrza.

Dzieci startowały w sześciu konkurencjach. Wśród rozgrywanych konkurencji było między innymi „Pakowanie prezentów”, „Bieg z czapką Mikołaja” oraz ubieranie i rozbieranie choinki. Oceniano również wykonanie piosenek oraz recytacja wierszy o tematyce świątecznej.

W pierwszym dniu zawodów triumfowała drużyna z przedszkola nr 19, drugie i trzecie miejsce zdobyły grupy zerówkowe z przedszkola nr 13 oraz klasa 0c z e szkoły Podstawowej nr 11. Drugi dzień zmagań zakończył się zwycięstwem młodych jeleniogórzan z Przedszkola nr 19 . Drugie miejsce zajęły dzieci z klas zerowych z "jedenastki".
Wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni grami edukacyjnymi oraz pamiątkowymi dyplomami.

Już za kilka miesięcy większość dzieci biorących udział w zawodach będzie pierwszoklasistami właśnie w Szkole Podstawowej nr 11. Po zawodach dzieci miały możliwość zwiedzenia szkoły, do której uczęszcza ponad 1000 najmłodszych mieszkańców Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group