Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 9389
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mandat na pół roku. Biuro posła Sokołowskiego otwarte

Poniedziałek, 21 marca 2011, 13:49
Aktualizacja: Wtorek, 22 marca 2011, 7:12
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Mandat na pół roku. Biuro posła Sokołowskiego otwarte
Fot. TEJO
Dziś w Biurze Poselskim Platformy Obywatelskiej przy ulicy Krótkiej w Jeleniej Górze oficjalnie rozpoczął urzędowanie poseł Wojciech Sokołowski, który po wygranej w wyborach prezydenckich ex–parlamentarzysty Marcina Zawiły, przejął po nim mandat.

Nowy poseł, który mandat sprawował będzie do jesieni (wówczas mają odbyć się wybory do parlamentu) pochodzi z Bolkowa. I jak mówi, czuje się bardzo blisko z Jelenią Górą związany, choć jego rodzinne miasto nie ma administracyjnych powiązań ze stolicą Karkonoszy od 1999 roku.

Poseł Wojciech Sokołowski zapewnił wyborców, że jest do ich usług w każdej sprawie. Jego biuro, do którego dziś nowy gospodarz uroczyście przeciął wstęgę, czynne jest w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 10 – 15. Parlamentarzyście pomaga asystentka Magdalena Wolińska.

Dziś w krótkiej uroczystości udział wziął prezydent miasta Marcin Zawiła oraz zastępca prezydent Hubert Papaj. – To jest dobre biuro – zapewnił szef Jeleniej Góry nowego posła i życzył aby jak najmniej ludzi z ratusza przychodziło tam z pretensjami. Kancelaria została pobłogosławiona i poświęcona przez kapłana.

Nowemu posłowi gratulowali przejęcia mandatu samorządowcy powiatowi i miejscy. Był starosta Jacek Włodyga z wicestarostą Andrzejem Więckowskim, dotarł burmistrz Szklarskiej Poręby Grzegorz Sokoliński, a także radni miejscy: Grażyna Pawlukiewicz-Rehlis, Wiesław Tomera i Piotr Miedziński. Pojawił się były zastępca prezydenta Zbigniew Szereniuk i dyrektor filii DODN Zygmunt Korzeniewski. Za powodzenie poselskiej, półrocznej misji, wzniesiono toast lampką szampana. Był też poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group