Niedziela, 28 czerwca
32°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Mamy to, Wichośki z awansem do ekstraklasy!

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Sezon 2024/2025 mógłby trwać wiecznie dla koszykarek Isands Wichosia Jelenia Góra. Podopieczne trenera Rafała Sroki po wygraniu grupy B I ligi, a następnie wyeliminowaniu w fazie play-off MUKS-u Poznań i Wisły Can Pack Kraków, wywalczyły awans do finału baraży, a tym samym zdobyły przepustkę do Orlen Basket Ligi Kobiet

Jeleniogórzanki w rywalizacji do dwóch zwycięstw pokonały 25-krotne mistrzynie Polski 2:0. W stolicy Karkonoszy gospodynie rozbiły przyjezdne 84:66. W drugiem starciu walka była znacznie bardziej wyrównana, lecz nasze zawodniczki kontrolowały ten mecz i zasłużenie wygrały 65:57.

RELACJA VIDEO Z DZISIEJSZEGO SPOTKANIA:

YouTube

Ta treść zewnętrzna zostanie załadowana po wyrażeniu zgody albo po ręcznym uruchomieniu.

Przypomnijmy, że Polski Związek Koszykówki zmienił zasady awansu do Orlen Basket Ligi. Do tej pory z awansu mógł cieszyć się tylko zwycięzca fazy play-off. Tym razem jest mowa o dwóch zespołach, a to oznacza, że po pokonaniu Wisły, jelniogórzanki już mogą świętować awans do koszykarskiej elity kobiet!

Więcej o tym pisaliśmy: https://www.jelonka.com/zmieniaja-zasady-jestesmy-o-krok-od-ekstraklasy-132380

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka