Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6993
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

DOLNY ŚLĄSK: Mamy naszego niezwykłego Dolnoślązaka

Wtorek, 25 października 2011, 9:17
Aktualizacja: 9:17
Autor: Angela
DOLNY ŚLĄSK: Mamy naszego niezwykłego Dolnoślązaka
Fot. Jelonka.com
Podczas wielkiej gali finałowej VI edycji konkursu „Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2011” Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wyróżniła Leszka Karbowskiego, prezesa oddziału terenowego Polskiego Związku Walki z Kalectwem.

Uroczysta Gala Finałowa VI edycji konkursu „Akcja Akacja, Akcja Dąb - Niezwykli Dolnoślązacy 2011” odbyła się w Parku Stanisława Tołpy we Wrocławiu, gdzie laureaci oraz osoby wyróżnione w konkursie zasadziły drzewa akacji i dębu, które symbolizują pracę i zaangażowanie wszystkich działających na rzecz rozwoju lokalnego i społeczeństwa obywatelskiego. Leszek Karbowski znalazł się wśród osób wyróżnionych w tym konkursie. Jego laureatami zostali natomiast: Alicja Szatkowska z Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych oraz ks. Franciszek Głód z Fundacji Albertówka.

Ponadto specjalne wyróżnienia przyznawane przez wicewojewodę dolnośląskiego Ilonę Antoniszyn-Klik otrzymała Bogumiła Turzańska-Chrobak, była wiceprezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu posiadająca również tytuł Honorowego Obywatela gminy Sulików.

W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 40 nominacji do tytułu Niezwykłej Dolnoślązaczki i blisko 40 nominacji do tytułu Niezwykłego Dolnoślązaka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group