Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7705
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mamy bilety na ligę rocka i koncert jazzowy

Środa, 21 listopada 2007, 14:02
Aktualizacja: 14:06
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Mamy bilety na ligę rocka i koncert jazzowy
Fot. Krzysztof Kowalski
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza fanów muzyki na dwie imprezy. Dla naszych Internautów przygotowało zaproszenia. Jak je zdobyć?

Trzy z nich czekają na Czytelników, którzy zamierzają wybrać się w piątek, 23 listopada, na koncerty Ligi Rocka. Szczegóły imprezy – w dziale „Będzie się działo”.
Zainteresowani do piątku do godz. 10 mogą przesyłać e–maile z hasłem „Liga rocka” oraz swoimi danymi. Zwycięzców wylosujemy.

Z kolei w niedzielę, 25 listopada, zabrzmią epilogowe takty Krokus Jazz Festiwalu. Na fanów takich brzmień czekają trzy dwuosobowe zapraszenia. Na e–maile z hasłem „Krokus jazz” czekamy także do piątku, godz. 10. Do kogo uśmiechnie się szczęście? Ogłosimy.

Scott Henderson zaczynał karierę w klubach południowej Florydy. Początkowo grał covery legend rocka Led Zeppelin czy Deep Purple. Jego idolem był Jimmy Hendrix. W 1984 Henderson sformułował zespół Tribal Tech wraz z basistą Garym Willsem. Największe sukcesy odniósł w latach 90–tych. W 1991 roku został uznany przez pismo Guitar World najlepszym gitarzystą jazzowym roku. W 1994 roku jego płyta “Dog Party” została uznana przez Gutiar World najlepszym albumem roku. Kolejny sukces przyniósł album “Tore Down House”, który ujrzał światło dzienne w 1996 roku. Na płycie zaśpiewała Thelma Houston.

Koncert Scotta Hendersona odbędzie się w sali widowiskowej JCK przy ul. Bankowej 28/30, w niedzielę (25 XI) o godz. 20. Bilety w cenach 15 i 30 złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group